انواع سالاد فصل تکنفره آماده و بسته بندی شده

انواع سالاد فصل تکنفره بصورت آماده و بسته بندی شده به روش وکیوم و یا سیل وکیوم امروزه دارای متقاضیان زیادی جهت خرید است. حجم بالایی از خرید و فروش انواع سالاد های آماده مصرف و بسته بندی شده توسط رستورانها و فست فودی ها و نیز بوفه ها قابل مشاهده است. در واقع اگر روزانه با حجم زیادی از مشتریان مواجه هستید که متقاضی سالاد فصل هستند، اگر مراسمی دارید که تعداد میهمانان زیاد هستند و فضای پذیرایی تان گنجایش کمی دارد، بهترین گزینه برای سرو انواع سالاد، استفاده از سالاد های آماه مصرف و بسته بندی شده صنعتی است که بصورت تکنفره در ظروف مخصوص تولید و وکیوم شده است. به این ترتیب هم در زمان تهیه و آماده سازی سالاد صرفه جویی نموده اید، هم سالاد هایی بهداشتی و کاملا تازه در اختیار دارید و هم مطمین می شوید که همگی امکان برخورداری از سالاد را داشته اند.

 

مشخصات سالاد فصل تکنفره

سالاد های فصل تکنفره در اوزان مختلفی تهیه و تولید می شوند. ۱۰۰، ۱۲۰ ،۱۳۰، ۱۵۰ گرمی از رایجترین سالاد های تکنفره است که البته حجم آن به فراخور سفارش مشتریان و یا محل پذیرایی مثل فست فودیها می تواند تا ۲۵۰ گرم هم برسد. ارکان اصلی انواع سالاد فصل را کاهوی پیچ، گوجه گیلاسی یا برش هایی از گوجه فرنگی، چند حلقه خیار و هویج رنده شده تشکیل می دهند. که البته می توان مقداری ذرت بخار پز شده و زیتون نیز به آن اضافه کرد.

 

انواع سالاد فصل تکنفره آماده مصرف

انواع سالاد فصل با تنوع زیادی در بازار موجود است که بر اساس وزن که در بالا بدان اشاره شد و یا بر اساس نوع و ظرف بسته بندی و نیز با توجه به اقلام موجود در آن دسته بندی می شوند. گاهی سلیقه روز بسته بندی به سمت استفاده از ظروف گرد، مربع و یا مستطیل است و گاهی برای برخی اماکن خاص مثل خطوط هوایی که شرایط خاصی جهت سرو غذا دارند ظروف لیوانی مورد تقاضای  مشتری است. همچنین در استفاده از مواد لازم جهت تهیه و تولید سالاد فصل و بر اساس سلیقه علاوه بر کاهو، کلمو، ذرت و زیتون نیز به اقلام تشکیل دهنده سالاد افزوده می گردد.

 

انواع سالاد های آماده و بسته بندی شده رستورانی

با توجه به گستردگی تقاضا جهت استفاده از سالاد های بسته بندی، انواع مختلفی از سالاد های آماده را می توان در رستورانها و بازار یافت. علت این استقبال کاهش آلودگی سالاد و سبزیجات داخل آن است که در روش  تولید صنعتی و کارخانه ای تمام مراحل شستشو، ضد عفونی، خرد کردن و بسته بندی بدون دخالت دست و تماما با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام می شود و مراحل تست آزمایشگاهی جهت کنترل کیفی و عدم آلودگی در لابراتوارهای مجهز داخل کارخانجات صورت می پذیرد. این سالادها با دارا بودن سیب سلامت و استاندارد غذایی، به دغدغه مشتریان جهت برخورداری از محصولی با کیفیت پاسخ می دهند. در زیر به انواع متداول این قبیل سالاد های آماده مصرف خواهیم پرداخت.

 • سالاد فصل
 • سالاد سزار
 • سالاد اسفناج
 • سالاد یونانی
 • سالاد کلم
 • سالاد شیرازی
 • سالاد ذرت
 • سالاد میوه

 

مسیر:
 1. خانه
 2. انواع سالاد
 3. انواع سالاد فصل تکنفره آماده و بسته بندی شده
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
انواع سالاد, سالاد آماده, سالاد بسته بندی, سالاد تکنفره, سالاد فصل
Tags: , , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید