بسته بندی سالاد شیرازی در کارخانجات تولید سالاد

بسته بندی سالاد شیرازی در کارخانجات چگونه انجام می شود؟ چه عواملی سبب شده است که شرکت های مواد غذایی به فکر تولید سالاد شیرازی آماده مصرف افتاده و آن را به بازار عرضه نمایند؟ انواع بسته بندی سالاد شیرازی کدام است؟

دلایل تولید انواع سالاد بسته بندی در کارخانجات

سالاد ها همیشه حضوری پر رنگی به عنوان غذاها و یا پیش غذا در سفره های مختلف دارند. زیرا سرشار از سبزیجاتی بوده که در کنار هم می توانند وعده غذایی بسیار خوبی فراهم آورند. اما به دلیل آنکه باید زمان زیادی را صرفه تهیه سالادها کرده و البته نیاز به دستوری خاص است، اغلب مصرف کننده ها از تهیه آن صرفه نظر می کنند. بخصوص وقتی نیاز است سالادی پر طرفدار مانند شیرازی را برای تعداد زیادی تهیه نمایند.
از همین رو شرکت هایی که در زمینه بسته بندی مواد غذایی فعالیت دارند، سالادها را با دستورات مختلف تولید کرده و با جدیدترین تکنولوژی بسته بندی می کنند. این سالاد ها اغلب با بهترین کیفیت تولید می شوند. از دیگر عوامل تاثیر گذار در تولید سالاد در کارخانجات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمبود وقت و فضا برای افراد جهت آماده سازی مواد اولیه سالاد که نتیجه زندگی شهری است
  • عدم رعایت اصول صحیح شستشو و ضد عفونی سبزیجات در برخی تولیدات خانگی، کارگاهی و رستورانی
  • دسترسی آسان به انواع سالاد
  • امکان تهیه و سرو سالاد به تعداد زیاد
  • برخورداری از ظروف مناسب جهت سرو سالاد
  • برخورداری از سالادی تازه با مواد اولیه مرغوب

 

بسته بندی سالاد شیرازی

تولید سالاد شیرازی (Shirazi Salad) در کارخانه

یکی از انواع سالاد ها که به صورت بسته بندی وارد بازار می شود، شیرازی است. این سالاد به دلیل مواد و سبزیجات تازه و مغذی که در خود دارد، توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. در تولید سالاد شیرازی نیز  مواد و سبزیجات تازه و مرغوب بکار می رود تا نیاز مصرف کننده با سالادی درجه یک و با کیفیت برطرف شود.
تولید  سالاد شیرازی در کارخانجات توسط دستگاههای تمام اتوماتیک خط تولید سالاد انجام می شود. به این ترتیب شستشو و ضد عفونی سبزیجات در نهایت دقت و بدرستی انجام می پذیرد. خرد کردن مواد که در سالاد شیرازی بسیار مورد توجه است با کاتر های تیز و تمام استیل بطور یکدست و در زمان کوتاهی درون دستگاه خرد کن انجام می شود. از این پس سالاد وارد دستگاه پر کن شده و پروسه بسته بندی را طی می کنند.

بسته بندی سالاد شیرازی

انواع بسته بندی سالاد شیرازی(Shirazi salad)

کارخانجات مختلف روش های متفاوتی در ارائه انواع سالادآماده، بویژه سالاد شیرازی دارند. برخی آنرا با سس مرنیت کرده و برخی دیگر سس مخصوص سالاد را بصورت جداگانه و در کنار سالاد عرضه می کنند. البته نظر مشتریان نیز می تواند در نحوه ارائه محصول تاثیر گذار باشد. سالاد های شیرازی در بسته بندی های تکنفره و بزرگتر قابل بسته بندی هستند. وزن سالاد بر اساس قالب آن و طبق سفارش مشتریان تعیین می گردد.

با توجه به مکان سرو سالاد انواع ظروف و بسته بندی را می توان جهت تولید سالاد شیرازی بسته بندی سفارش داد. ظروف گرد، مربع، مستطیل و لیوانی از جمله ظروفی هستند که سالاد شیرازی با توجه به وزن آن، در آنها بسته بندی می شوند. بسته بندی بصورت وکیوم شده بسیار حائز اهمیت است. زیرا مانع نفوذ آلودگی و فساد سالاد شده و ارزش غذایی سالاد تا زمان درج شده بر روی محصول حفظ می گردد.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات