تهیه سالاد فصل بسته بندی شده رستورانی

تهیه سالاد فصل تکنفره و سالاد فصل دیسی در بسته بندی های گوناگون و وزن های مختلف از طریق خرید از بزرگترین کارخانه تولید سالاد در ایران براحتی امکان پذیر است. تنها با یک تماس با کارشناسان فروش این مجموعه، می توان تازه ترین انواع سالاد آماده مصرف، دارای نشان استاندارد را با مناسب ترین قیمت تهیه نمود.

 

تهیه سالاد فصل

تهیه و تولید سالاد فصل در کارخانه

سالاد فصل یکی از پر فروش ترین سالاد های بسته بندی در رستورانها، فست فود، کترینگ های برگزاری تشریفات و سوپر مارکت ها است. این سالاد در وزن های مختلفی تولید می شوند. وزن یکنفره سالاد فصل از ۸۰ گرم آغاز و تا ۳۰۰ گرم در بسته بندی های وکیوم شده به همراه تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP)، ارائه می گردند. برخی از این سالادها بر اساس تقاضای مشتری بصورت سفارشی تولید می شوند. این سفارش می تواند در راستای افزایش ترکیباتی مثل ذرت، زیتون و یا کلم بوده و یا در خصوص وزن،ظرف و لفاف آن باشد.

بطور کلی مراحل تولید سالاد در این کارخانه با خرید تازه ترین و مرغوب ترین انواع سبزیجات آغاز و پس از حذف و جدا سازی زوائد و نیز انجم آزمایشات اپتیکال، وارد خط تولید سالاد می شوند. شستشو اولیه بمنظور جداسازی گل و لای و حشره گیری درون وانهایی با آب پر فشار و ایجاد تلاطم در آن صورت پدیرفته و وارد مرحله دوم شستشو و ضد عفونی با گاز ازن می شوند. سپس شستشوی ثانویه صورت پذیرفته و مرحله آبگیری با دستگاههای سانتریفیوژ و خرد کردن توسط دستگاههای خرد کن با تیغه های تیز تمام استیل، سبزیجات و ترکیبات سالاد را آماده ترکیب و بسته بندی می نماید. تمامی این مراحل با نظارت کارشناسان مجرب و انجام آزمایشات چند مرحله ای در لابراتورهای مجهز انجام می شود. محصول با کیفیت نهایی با نشان استاندارد وارد بازار می شود.

 

تهیه سالاد فصل

سفارش تولید سالاد فصل رستورانی

اغلب سالادهای فصل بسته بندی شده را با عنوان سالاد رستورانی می شناسند. از این سالاد می توان در بسیاری از ضیافت های رسمی و خصوصی نیز بهرمند شد. جهت سفارش انواع سالاد بسته بندی شده و آماده مصرف که تنوع ترکیبات آن در این کارخانه بیش از ۵۰ مدل است می توان با شماره های مندرج در این سایت تماس حاصل نمود. کارشناسان فروش، ضمن دریافت سفارش از مشتریان در هر ساعت از روز، می توانند در زمینه بهترین و مناسب ترین وزن، شکل ظرف، پر فروش ترین سالاد با توجه به منطقه و تخفیفات ویژه پیشنهادات مفیدی ارائه دهند.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات