پرش به محتوا

تهیه و توزیع انواع سالاد صنعتی

  • 2 min read

تهیه و توزیع سالاد صنعتی دارای نشان استاندارد در کارخانجات تولید سالاد امری تخصصی است که در سایه بهرمندی از علم و تکنولوژی میسر می شود. تولید انواع سالاد بسته بندی به شیوه کاملا صنعتی بهداشتی و توزیع مناسب آن با رعایت شرایط ویژه نگهداری و پخش، نیاز به تخصص کامل و دستگاه های مخصوص دارد. کارخانه های سازنده انواع سالاد از طریق کارشناسان فروش خود، آماده عرضه این محصولات غذایی با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان مورد نظر هستند.

 

تهیه و توزیع سالاد صنعتی

تاکید سلامتی در تهیه و توزیع سالاد های بسته بندی شده صنعتی

سالاد ها از جمله مواد غذایی ارزشمندی هستند که روزانه باید در برنامه غذایی همه افراد خانواده قرار گیرند. استفاده مداوم و مستمر این محصولات غذایی در سلامت افراد نقش بسزایی دارد.سالاد ها به روش های متفاوتی تولید می شوند که امروزه استانداردترین روش تهیه آنها شیوه صنعتی است. در این روش هدفمند که نقش اساسی در تعیین سلامت افراد جامعه ایفا می کند، کلیه موازین بهداشتی و سلامت در تهیه و توزیع این محصولات غذایی رعایت شده است.

تهیه بهترین و متنوع ترین ترکیبات تشکیل دهنده سالاد با ارزش غذایی فراوان به صورت دست چین، اولین مرحله از تشکیل یک سالاد کامل است. تولید سالاد بسته بندی در خط تولید سالاد توسط دستگاههای تمام اتو ماتیک و با نظارت کارشناسان مجرب انجام می شود. مراحل شستشو و ضد عفونی در چندین مرحله در وان های مخصوص همراه با آب های تصفیه شده انجام می گیرد.
شیوه های بسته بندی مناسب مانند اتمسفر اصلاح شده (map) با استفاده از دستگاه های اتوماتیک، تنها عملیات فرآوری این محصولات نمی باشد، بلکه توزیع ایمن به روش حفظ زنجیره سرد برای افزایش ماندگاری آنها کامل کننده این روش است.

دیدگاهتان را بنویسید