توزیع سالاد فصل

تولید و توزیع سالاد فصل دیسی بسته بندی

تولید سالاد فصل دیسی که از جمله سفارشاتی است که بیشتر از سوی تالارها و یا ضیافت های خانگی ارائه می شود، از جمله خدماتی است که شرکت خوشه سبز سلامت نسبت به تهیه و عرضه آن پیشرو بوده و هست.

 

تولید سالاد فصل دیسی

 مزیت سفارش تولید سالاد فصل دیسی در کارخانه

گرچه تهیه سالاد به ظاهر کار راحتی بنظر می رسد، اما مراحل خرید کاهو، سبزی و سیفی جات مرغوب و درجه یک، شستشو، ضد عفونی و آبگیری کردن آنها، یکسان و یکدست خرد کردن اقلام سالاد هریک به تنهایی کار زمان بری هستند. ولی مهمتر از همه اینها تولید روز و تازه سرو کردن آن است که باعث می شود زحمات شما به بار بنشیند. انجام تمام این کارها گاهی با مدیریت زمان و مکانی برگزار کنندگان تشریفات در تعارض است . از این رو، به جهت اینکه یکی از مهمترین اهداف ما از بین بردن دغدغه های مشتریان و جلب رضایت هرچه بیشتر آنهاست، در کنار پذیرش سفارش انواع سالاد بسته بندی تکنفره، سالاد فصل دیسی نیز جز خدمات و محصولات این شرکت قرار گرفته تا گامی دیگر جهت افزایش توان میزبانی و مدیریت به روز شما برداریم.

 

 

توزیع و پخش  انواع سالاد فصل تکنفره و دیسی

پس از تکمیل فرایند تولید انواع سالاد بسته بندی منجمله سالاد فصل نوبت به توزیع و پخش آن می رسد. پخش انواع سالاد بسته بندی بر اساس زمان و مکان اعلام شده از سوی مشتریان به واحد فروش، و با رعایت زنجیره سرما صورت می پذیرد. سالاد فصل بسته بندی از جمله سالاد هایی است که تقاضای فراوانی در انواع رستورانها، تالارها، بوفه ها، فست فود، باشگاههای ورزشی، کترینگهای برگزاری تشریفات و بسیاری از مراسم های شادی یا مذهبی، خصوصی و رسمی دارد. از اینرو معمولا ساعت اعلام شده از سوی مشتری، برای واحد پخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات