سالاد کلم بسته بندی

تولید و پخش سالاد کلم بسته بندی

تولید سالاد کلم و نیز پخش سالاد کلم بسته بندی از جمله خدماتی است که این شرکت در کنار تولید انواع سالاد و سبزی آماده مصرف و خدمات مشاوره تولید و فروش و راه اندازی خط تولید انجام می دهد. جهت برخورداری از این خدمات می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تقویت مزه و ارزش غذایی سبزیجات

آیا می دانید چگونه می توان بر ارزش مواد غذایی خود افزود؟ تنها با استفاده از چند نوع سبزی، سیفی جات و میوه ها و ترکیب مناسب آنها با یکدیگر در کنار طعم دهنده ها و سس های مناسب می توان طعم هر غذایی را ماندگار کرد. بعنوان مثال سالاد کلم که ترکیبات آن شامل کلم برگ سفید، هویج، سس مخصوص و چاشنی نمک و فلفل که البته در بعضی مواقع خیار شور، ذرت، شوید و حتی کشمش نیز بدان افزوده می شود است، یکی از سالادهایی است که عده ای در منوی غذایی تنها بدنبال این نوع سالاد بعنوان اردور یا حتی غذای اصلی هستند.

در علم تغذیه هنگام ترکیب مواد مختلف با یکدیگر توجه به طبع و خاصیت آنها بسیار حائز اهمیت است. با انتخاب صحیح این مواد و ترکیب آنها می توان اثرات مفید و مثبت آنها را بیشتر نمود و حتی از تاثیرات نا مطلوبی که هر یک از سبزیجات می توانند به تنهایی برای سیستم گوارش ایجاد نمایند کاست.

 

تولید سالاد کلم

تولید سالاد کلم آماده مصرف

این سالاد نیز همچون سایر انواع سالاد در این کارخانه با روش کاملا مکانیزه و با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک تولید می شود که شامل مراحل زیر است:

  • انتخاب بهترین انواع سبزیجات
  • جداسازی زوائد
  • خرد کردن با کاترهای تیز تمام استیل توسط دستگاه
  • مراحل شستشو و ضد عفونی با گاز ازن بروش مکانیزه
  • شستشوی نهایی
  • آبگیری
  • ترکیب مواد با یکدیگر
  • بسته بندی با تزریق اتمسفر اصلاح شده
  • قرار گرفتن در سردخانه و دمای مناسب

 

پخش سالاد کلم بسته بندی

 

پذیرش سفارش و پخش سالاد کلم بسته بندی

سالاد کلم آماده مصرف بصورت بسته بندی و وکیوم شده در سایزها و گرماژهای متفاوتی تولید می گردد.جهت برخورداری از  انواع سالاد بسته بندی شده در این کارخانه و اطلاع از قیمت و تخفیفات موجود می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. کارشناسان فروش ضمن پذیرش سفارش ها می توانند در انتخاب سایز ظروف و یا وزن سالاد ها متناسب با مراسم و یا مکان سرو، به مشتریان مشاوره بدهند و یا در صورت داشتن سفارش خاص مثل افزودن اقلام دیگری به ترکیب اصلی انواع سالاد ها آنرا به واحد تولید گزارش نمایند.

کلیه محصولات پس از تولید با حفظ زنجیره سرما که نکته بسیار حائز اهمیتی جهت ماندگاری و حفظ سلامت سالاد و سبزیجات است، سفارشات را در زمان و محل تعیین شده از سوی مشتری ارسال می نمایند. این مجموعه افتخار دارد نقش موثری در تولید، تامین و پخش انواع سالاد های بسته بندی شده ارایه می نماید.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات