خرید بهترین سالاد برای مهمانی

بهترین سالاد برای مهمانی و برگزاری تشریفات کدام است؟ چگونه می توان انواع سالاد تازه و با کیفیت را با قیمتی مناسب تهیه نمود؟ بهترین روش سرو سالاد در مراسم و میهمانی ها کدام است؟  آیا می دانید درست انتخاب کردن در درست خریدن تاثیر بسزایی دارد؟

سالاد ها به لحاظ ترکیبات دارای طعم های مختلفی هستند. سبزیجات مختلف در کنار یکدیگر علاوه بر ایجاد طعمی متفاوت جلوه و جلای خاصی به میز پذیرایی می دهند. انواع مختلف سالاد با توجه به تنوع در اقلام آن و قرار دادن گروههای مختلف غذایی در کنار یکدیگر می توانند بعنوان پیش غذا و یا غذای کامل برای هر نوع رژیم غذایی، سرو شوند. بعنوان مثال سالاد سزار از هر چهار گروه مواد غذایی یعنی چربی ها، کربوهیدرات ها، پروتئن و ویتامینها بهرمند است که براحتی می تواند جایگزین یک وعده غذای کامل باشد.

 

بهترین سالاد برای مهمانی

جهت انتخاب بهترین سالاد برای مهمانی و مراسم به چه نکاتی باید توجه داشت

اولین انتظاری که از خوردن سالاد و سرو آن در کنار غذای اصلی می رود، ایجاد طراوت و تازگی است. معمولا  سالاد بارهایی که به روش سنتی اقدام به تهیه سالاد می کنند کمتر این حس را به افراد منتقل می کنند. زیرا مراحل تولید انواع سالاد زمان بر بوده و در نتیجه از مرحله تولید تا سرو برو روی میز زمان طولانی را پشت سر گذاشته است. همچنین قرار گرفتن سالاد بر روی میز به مدت طولانی سبب پژمردگی سبزیجات شده و علاوه بر تاثیری که بر ظاهر سالاد دارد، مزه و طعم آن نیز تغییر خواهد کرد.

در مهمانی ها و مراسمی که تعداد میهمانان زیاد است بهترین روش پذیرایی استفاده از سالاد های آماده مصرف و بسته بندی شده صنعتی است . زیرا در این روش سالاد ها با بهترین، تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده و در شرایطی کاملا استاندارد شستشو و ضد عفونی گردیده اند.

بسته بندی این قبیل محصولات که معمولا بشکل سیل وکیوم و بهمراه تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP) می باشد، سبب تازه نگه داشتن و حفظ ویتامین ها و ارزش غذایی سالاد می شود. تولید روزانه سالاد در کارخانجات با بهرمندی از تجهیزات تمام اتوماتیک و مدرن ترین خط تولید سالاد در حجم انبوه صورت گرفته و در شرایط مطلوب حمل و نگهداری می شوند بنابراین فاصله زمانی سفارش انواع سالاد و سبزیجات از مرحله تولید تا سرو آن کوتاه است.

مطمئنا انواع مختلف سالاد ها از لحاظ مواد تشکیل دهنده، طرح، شکل بسته بندی و تزیینات مختلف آن در سفره های اکثر مردم دنیا بخصوص ایرانیان، جزء مهم و تاثیر گذاری به حساب می آید.
پس به این نکته توجه داشته باشید که در موارد ذکر شده، مواد تشکیل دهنده باکیفیت، سالم، ارگانیک، تازه، معطر و ضدعفونی شده به شیوه کاملا استاندارد و صنعتی مهم ترین رکن در انتخاب بهترین سالاد محسوب می شود.

 

 

بهترین سالاد برای مهمانی

قیمت خرید سالاد آماده به صرفه تر است یا خرید مواد اولیه

مواد اولیه بسیاری از انواع سالاد را سبزیجات تشکیل می دهند. سبزیجات به طبع دارای زوایدی هستند که باید از آنها جدا شود. برگهای لکه دار و پژمرده سبزیجات، زواید خیار، گوجه و انواع کلم و سایر قسمتهای بدون مصرف و یا مشکل دار در سبزیجات مواردی است که حتی با خرید سبزیجات سورت شده، بازهم نیاز به جدا سازی دارد. برای تهیه سالاد به میزان زیاد قاعدتا دور ریز بیشتری ایجاد خواهد شد. این حجم از دور ریزها در کارخانجات تولید سالاد، صرف خوراک دام خواهند شد.

علاوه بر این تجهیزات مختلفی مثل: دستگاه گریل در تولید انواع سالاد سزار، سالاد یونانی و سایر انواع سالادی که نیاز به گریل کردن مرغ یا میگو دارد، تست  و مزه دار کردن نان را نیز باید در نظر گرفت. همچنین آماده سازی سس مخصوص هر سالاد، ظروف مخصوص بسته بندی و یا سرو سالاد ها، رعایت مدت زمان مناسب جهت تولید و سرو آن و از همه مهمتر شستشو و ضد عفونی صحیح سبزیجات که علاوه بر زمان بر بودن بسیار حساس است همگی با یک برآورد سر انگشتی به لحاظ هزینه کارگر و آب و برق مصرفی به روشنی بیانگر انتخاب اصلح در زمینه خرید سالاد آماده مصرف و بسته بندی شده صنعتی خوهد بود.

انواع سالاد آماده مصرف و سبزی خوردن را می توان هم بصورت تکنفره و هم بصورت دیسی در وزن های مختلف تهیه نمود. ترکیبات سالاد ها بر اساس دستور تهیه اصلی آماده می شود. لیکن در صورت تقاضای متقاضیان و مشتریان می توان مواردی را به آن افزود.

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد آماده
  3. سالاد
  4. خرید بهترین سالاد برای مهمانی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد
Tags: , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید