خرید عمده سالاد الویه رستورانی

با خرید عمده سالاد الویه در قالب های تکنفره و یا دیسی از شرکت خوشه سبز سلامت با یک تیر دو نشان بزنید. مزیت خرید مستقیم و  عمده سالاد الویه از تولید کننده  چیست؟ آیا واسطه ها می توانند قیمت ها را به نفع خود تغییر دهند؟

 

قیمت روز سالاد الویه

انواع سالاد الویه

امروزه توجه به سالادها را با توجه به ارزش غذایی آنها و خواص انواع سالاد و سبزیجات نمی توان منکر شود. بخصوص سالاد های بسیار متعارفی که در مصارف روزمره مورد توجه مصرف کننده ها قرار دارد و حتی در رستوران ها نیز سفارش خرید داده می شوند.
سالاد الویه را می توان محصولی دانست که مصرف آن مورد توجه قرار داشته و بخش قابل توجهی از افراد که قصد مصرف غذایی آماده داشته باشند، این سالاد را خریداری می کنند. لذا در حال حاضر سالادهای الویه در اندازه ها و کیفیت های متفاوت تولید شده و برای فروش در بازار عرضه می گردند. سالادهای الویه را می توان با ترکیبات مختلفی تولید نمود. اما شاید بیشترین تفاوت را پروتئین این سالاد ایجاد نماید. مهمترین آنها استفاده از مرغ یا کالباس در این سالاد لذیذ است.

 

خرید عمده سالاد الویه

 

 

خرید عمده سالاد

سالاد الویه در قالب تکنفره عمدتا توسط سوپرمارکت ها و فروشگاههای عرضه مواد غذایی از کارخانجات تولید سالاد خریداری می شود. در گذشته هتل ها، رستورانها، بوفه و فست فود ها اغلب سالاد الویه را بصورت فله تولید و یا تهیه می کردند لیکن بدلیل رعایت مسایل بهداشتی و حساسیت مصرف کننده نسبت به بسته بندی صحیح مواد غذایی و نیز نظارت ناظران بهداشتی خوشبختانه این روش عرضه جای خود را به سالادهای بسته بندی شده ای داد که در اوزان مختلف در کارخانجات صنعتی و تحت نظارت کارشناسان تغذیه تولید و سلامت آن در کارخانه توسط کارشناسان مجرب حاضر در لابراتوارهای مجهز مورد تایید قرار گرفته و با ضمانت نشان استاندارد به بازار عرضه می گردد.

خرید عمده همواره در هر محصولی می تواند امتیازاتی را برای خریدار ایجاد کند. از جمله مهمترین آنها صرفه جویی در وقت و برخورداری از تخفیفات ویژه ای است که توسط فروشنده برای خریدار در نظر گرفته می شود. شرکت خوشه سبز سلامت نیز در راستای افزایش رضایت مشتریان، محصولات خود را که شامل انواع سالاد بسته بندی شده وآماده مصرف بوده و همگی دارای نشان استاندارد هستند با مناسب ترین قیمت و با آفرهای ویژه برای مشتریان وفادار و خریداران عمده عرضه می دارد.

 

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات