در مورد سالاد ساز چی میدونی ؟

درباره سالاد ساز

اولین و قدیمی ترین سایت فروش تلفنی و آنلاین سالاد با تجربه 15 سال فعالیت در داخل و خارج از مرز های کشور با بالاترین کیفیت محصولات برای مشتریان بزرگ و کوچیک از رستوران ها تا تالار های عروسی و… حتی مهمانی های خانوادگی بزرگ همه و همه در سریع ترین و بالاترین کیفیت ممکن.

بعد از سلامتی شما قطعاً اعتماد شما برای ما ارزش مند تره

تنها ادعا کافی نیست

بر اساس مقررات وضع شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و مصوبه سازمان غذا و دارو، ورود افراد متفرقه به سالن تولید ممنوع بوده و کارکنان می بایست پس از معاینه کامل از لحاظ سلامت و با پوشیدن لباس فرم مخصوص و استفاده از پوشش کلاه و پاپوش یک بار مصرف وارد سالن تولید و بسته بندی شوند.

اما حق اطمینان مشتریان از صحت ادعای صاحبان کارخانه جات تولید انواه سالاد و سبزیجات و مواد غذایی مبنی بر مجهز بودن کارخانه و استفاده از تجیزات تمام اوتوماتیک و رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص تولید به جای خود محفوظ است.

از این رو شرکت خوشه سبز سلامت با به اشتراک گذاشتن فیلمی کوتاه از پروسه تولید که البته تنها بخش کوچکی از این ادعا را در برمی گیرد گام دیگری در جهت تکریم و حفظ حقوق مشتریان خود برداشته است.

بازار داخلی

این شرکت افتخار دارد تا ضمن برخورداری از چندین خط مجهز تولید و استفاده از فن آوری نوین و دستگاه‌های تمام اتوماتیک، ضمن تأمین نیاز مشتریان بالفعل خود، نسبت به پذیرش سفارش کلیه تالارها، کت رینگ های تشریفات و ادارات دولتی و خصوصی، فستفودی ها، فروشگاه‌ها، خطوط مسافر بری زمینی، ریلی و هوایی، بیمارستان‌ها، اماکن ورزشی، تفریحی و نظامی، بوفه مدارس و… در سراسر کشور آمادگی خود را جهت تأمین روزانه این دسته از محصولات تازه غذایی، با بهترین کیفیت در تولید و ارسال، مناسب‌ترین روش سفارش  گیری و رقابتی‌ترین قیمت اعلام نماید.

جهت آگاهی از قیمت و تخفیفت ویژه مخصوص تعدد و توالی در خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازار خارجی

دانش، تخصص و تجربه، سه عنصر مهم در هر فرایند تولیدی محسوب می‌شوند. تولید و بسته بندی مواد غذایی صنعتی جهانی است که روزانه شاهد دست آورد های، تغییرات و پیشرفت‌های علمی بسیاری در آن هستیم. شرکت در سمینارهای تخصصی و بین‌المللی در این حوزه در کنار مطالعه، تحلیل و بررسی دوره‌ای بازارها و محصولات غذایی خارجی و کیفیت تولید و بسته بندی آنها از سوی مدیران و متخصصان این شرکت سبب گردید تا بتوانیم خطوط تولید و بسته بندی خود را مجهز به آخرین دستگاه‌ها و تجهیزات تمام اتوماتیک نماییم. به این ترتیب سال‌هاست که توانسته‌ایم با بالاترین ظرفیت و ارائه محصولات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی، در سطح بین‌المللی اعلام حضور نموده و در توسعه صادرات کشور نقش مؤثری ایفا نماییم، تا جایی که در کارنامه کاری این شرکت بارها تجربه موفق صادرات محصولات به کشورهای حوزه خلیج فارس، اروپا، ارمنستان، روسیه، عراق، به چشم می‌خورد.

محصولات ویژه

محصولات ویژه دیگه ای در کنار محصولات اصلیمون داریم، مثل سفارش ترشی آماده، سفارش سبزی بسته بندی شده، سفارش پک افطار مخصوص مراسم های ماه رمضان و حتی پک عید نوروز و به همراه کلی محصول جدید دیگه که به زودی به لیستمون اضافه میشه

یه گپ کوچیک با شما

15 سال پیش همه پشت دستگاه ATM کارت به کارت میکردن، 10 سال پیش چیزی به اسم تاکسی اینترنتی و سفارش اینترنتی غذا نبود. روز به روز پیشرفت در حوزه تکنولوژی باعث شد کار های اضافه و بی دلیل حذف و وقت های جمع شده زیادی برامون ذخیره باقی بمونه. هرچند ماشینی شدن همه در کنار مزایا معایب خودشو هم داره پس تعامل مشتری با محصول و فروشنده مهمه.

سالاد ساز از 14 سال پیش پذیرای این تغییر شگفت انگیز بوده و سفارش ها بصورت تلفنی ثبت می گردید که بهترین راه ارتباط گرفتن با ما همین است و ما تماس تلفنی را پیشنهاد می کنیم، هرچند می توانید از طریق ثبت سفارش نیاز خودتان را برای ما ارسال تا با شما در اولین فرصت تماس بگیریم.

موسس شرکت خوشه سبز سلامت و برند سالاد ساز

لیدا سلیقه دار