سالاد الویه

وزن: 100 گرم به بالا
قیمت: تماس بگیرید
نوع بسته بندی: سفارشی

دارای مجوز بهداشت و نشان سیب سلامت

محدوده فعالیت : ارسال به تمام نقاط کشور

قابلیت چاپ طرح پیشنهادی روی بسته

زمان پذیرش سفارش از 2 روز قبل می باشد.

امکان افزایش و یا کاهش اقلام این سالاد به سفارش مشتری امکان پذیر است.

ژامبون

مرغ

خیار شور

سیب زمینی

ادویه

مایونز

نخود فرنگی

هویج

مشخصات محصول

فروش انواع سالاد الویه بسته بندی در وزن های مختلف با بهترین کیفیت در مواد اولیه و طعمی دلپذیر با قیمت و کیفیتی کاملا رقابتی در لیست محصولات این شرکت قرار گرفت. انواع سالاد الویه مرغ و کالباس در این شرکت با بهرمندی از مواد اولیه کاملا مرغوب و درجه یک و توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تهیه و بسته بندی می گردد.

فروش این محصول مانند سایر محصولات این شرکت بدون واسطه و با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، مستقیما از کارخانه و یا با ایجاد تماس تلفنی با کارشناسان فروش این مجموعه و ارائه سفارش انجام می پذیرد. پس از ثبت سفارش پروسه تولید آغاز شده و محصولات زیر نظر کارشناسان تولید و بهرمندی از خط تولید کاملا اتوماتیک در سرعت بالا انجام می شود.

فروش سالاد الویه  در وزن های مختلف و بسته بندی های بسیار شکیل انجام می شود. می توان جهت خرید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. این گزارش توسط کارشناسان به واحد تولید ارائه و در زمان و مکان مقرر سفارش تحویل می گردد. حضور کارشناس بین المللی تغذیه در خط تولید، این امکان را فراهم آورده تا هر سالادی را با دستور تهیه اصلی آن و عالی ترین طعم تهیه و تولید نماییم. قیمت کارشناسی شده این محصول همچنان می تواند در خرید هایی با تعداد بالا و یا تکرار در خرید مشمول تخفیفات ویژه ای گردد.

برندپیشفرض سفارشی، طرح دلخواه مشتری
واحدبسته بندی سفارشی
وزنوزن های مختلف، شروع از 100 گرم

پست های مرتبط

خرید عمده سالاد الویه رستورانی

قیمت روز سالاد یک نفره الویه

تولید جدیدترین سالاد الویه مرغ

عرضه انواع سالاد الویه مرغ

مرکز خرید بهترین سالاد الویه

فروش انواع سالاد الویه مرغ بسته بندی

خرید انواع سالاد الویه مرغ

قیمت انواع سالاد الویه مرغ