سالاد سزار

وزن: 100 گرم به بالا
قیمت: تماس بگیرید
نوع بسته بندی: سفارشی

دارای مجوز بهداشت و نشان سیب سلامت

محدوده فعالیت : ارسال به تمام نقاط کشور

قابلیت چاپ طرح پیشنهادی روی بسته

زمان پذیرش سفارش از 2 روز قبل می باشد.

امکان افزایش و یا کاهش اقلام این سالاد به سفارش مشتری امکان پذیر است.

کاهو

گوجه

پنیر پارمازان

سبزی های معطر

مرغ گریل شده

سس

نون تست

سرکه

سیر

مشخصات محصول:

پخش سالاد سزار بسته بندی شده توسط سالادساز که مستفیما محصولات تولیدشده در این کارخانه را توزیع و پخش می نماید، سبب حذف واسطه های فروش و کاهش چشمگیر قیمت شده است.

با توجه به شرایط فعلی جامعه  رویکرد افراد به استفاده از انواع سالاد بصورت تازه و بسته بندی شده دارای مجوز بهداشت امری ضروری و اجتناب تاپذیر است. علاوه بر حساسیت افراد جهت استفاده از سالادهای با کیفیت بهداشتی و تازه، ناظران بهداشتی نیزبا دقت و بازرسی بیشتری بر عملکرد رستورانها و سایر اماکن نوزیع و فروش مواد غذایی بر اهمیت استفاده از انواع محصولات غذایی بویژه سالاد، بصورت تولید شده و بسته بندی شده دارای سیب سلامت و مجوزهای بهداشتی تاکید دارند. از این رو این شرکت با رعایت زنچیره سرما و حفظ کلیه موازین بهداشتی اقدام به پخش و توزیع محصولات خود که شامل: انواع سالاد، سبزیجات ایرانی و خارجی و نیز انواع غذاهای آماده می باشد نموده است که با استقبال شایانی مواجه گردید.

تولید انواع سالاد سزار و سس مخصوص آن به روش ایتالیایی طعم دلپذیری دارد که مورد استقبال افراد زیادی است. در واقع طرز تهیه سالاد سزار اصل با توجه به دستور العمل ایتالیایی آن ریزه کاری هایی دارد که می تواند نقش تعیین کننده ای در طعم  و مزه آن داشته باشد.

[table id=7 /]

پست های مرتبط

فروش انواع سالاد سزار رستورانی

تولید سالاد سزار بسته بندی

تولید و فروش سالاد سزار

تولید و فروش سالاد سزار بسته بندی و رستورانی

قیمت روز سالاد سزار یک نفره

قیمت انواع سالاد سزار اصل

سایت انواع سالاد سزار رستوران

خرید بهترین سالاد سزار بسته بندی

شرکت بسته بندی سالاد سزار رستورانی