سالاد فصل آماده مصرف ویژه رستوران و پذیرایی

سالاد فصل آماده مصرف را می توان در وزن های مختلف بصورت یکنفره و دیسی تهیه نمود. تالار، رستوران، کترینگ مراسم و تشریفات، هتل ها و فست فودیها با بهرمندی از انواع سالاد آماده مصرف در بسته بندی های متفاوت و دارای تاییدیه های بهداشتی و مجوز بهره برداری براحتی می توانند پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشند.

سالاد فصل یا همان سالاد کاهو یکی از سالاد هایی است که کمتر کسی به آن نه می گوید. بخصوص اگر در ترکیبات آن از کاهوی سالادی یا کاهوی پیچ استفاده شده باشد. زیرا تردی و لطافتی که در برگهای این کاهو است در هیچیک از انواع دیگر کاهو نیست. در کمتر رژیمی غذایی منع مصرف کاهو ذکر شده است.

برگهای این مدل کاهو بسیار پر آب است اما پس از چیدن و آماده سازی جهت مصرف، بتدریج برگها رطوبت خود را از دست داده و به اصطلاح پژمرده می شوند. از این رو لازم است در فاصله زمانی کوتاهی از آنهااستفاده نمود. در واقع تخصیص دادن عنوان سالاد فصل به این سالاد، بدلیل همین تردی و تازگی مخلفات آن است که یاد آور فصل بهار است و گرنه تمامی اقلام مورد استفاده از آن را تقریبا در هر فصلی می توان یافت.

 

خرید سالاد فصل

مزیت خرید سالاد فصل آماده مصرف

کارخانجات تولید کننده انواع سالاد بویژه سالاد فصل جهت حفظ طراوت و ارزش غذایی سالاد با رعایت زمان مناسب، از مرحله چیدن کاهو تا انجام پروسه حساس شستشو، ضد عفونی، خرد کردن و ترکیب آن با سایر اقلام سالاد و بسته بندی و با در نظر گرفتن موازین بهداشتی و بهره گیری از آخرین تکنولوزی در خط تولید سالاد و بسته بندی انواع سالاد آماده مصرف و بسته بندی شده، آن را تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهند.

اهم مشتریانی که از انواع سالاد آماده و بسته بندی استفاده می کنند عموما رستورانها، تالار های پذیرایی، هتل ها، بوفه ها، فست فودیها، برگذار کنندگان مراسم و تشریفات و کترینگ ها هستند. این اماکن روزانه متقاضیان زیادی  برای  انواع سالاد دارند. گرچه انواع سالاد بسته بندی شده را امروزه می توان در فروشگاهها و سوپر مارکتها نیز یافت. لیکن در فهرست غذایی این اماکن بطور حتم چندین نوع سالاد دیده می شود. مشتری انتظار دارد بتواند هر یک از آنها را انتخاب و سفارش دهد. یقینا آماده سازی انواع سالاد در چنین اماکنی علاوه بر زمان بر بودن، نیازمند افرادی است که باید کار تهیه و آماده سازی سالاد را بطور روزانه انجام دهند. از این رو صرفه اقتصادی چندانی برای صاحبان چنین مشاغلی ندارد.

اهمیت تازگی و رعایت اصول بهداشتی و عدم آلودگی سالاد موضوعی است که مورد توجه مشتریان و ناظران کنترل کیفی و سازمان های نظارتی است. سالاد های فصل آماده مصرف و سایر انواع سالاد بسته بندی شده در کارخانجات تولید سالاد و سبزیجات از چنین فیلتر هایی رد شده و با انجام آزمایشات مختلف بر روی محصول توانسته اند علامت استاندارد غذایی و سیب سبز سلامت را کسب کنند.

 

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد آماده
  3. سالاد آماده مصرف
  4. سالاد فصل آماده مصرف ویژه رستوران و پذیرایی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد آماده مصرف, سالاد پذیرایی, سالاد فصل
Tags: , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید