تولید انواع سالاد

سفارش تولید انواع سالاد بسته بندی ویژه فست فود

انواع سالاد بسته بندی ویژه فست فود از جمله سفارشاتی است که در خط تولید شرکت خوشه سبز قرار دارد. سالاد های ویژه فست فود دارای ویژگی هایی است که ازجمله مهمترین آن می توان به تنوع ترکیبات و وزن آنها اشاره داشت. تازگی و قیمت این سالاد ها نکته مهمی است که هنگام سفارش مورد تاکید است.

 

تولید انواع سالاد ویژه فست فود

 منوی متنوعی از سالاد، جلب انواع رژیم های غذایی و افزایش مشتری

این روزها حتی در فست فودی ها نیز می توان بدنبال غذای رژیمی بود. افرادی که تا قبل از این بواسطه اهمیت به غذای سالم و کم چرب حتی از جلوی چنین اماکنی رد نمی شدند، امروزه اوقات زیادی را در فست فودی ها سپری میکنند. دلیل اینهمه تغییر را تنها می توان در انواع سالادهای خوشمزه و سالم بسته بندی شده ای دانست که علاوه بر تنوع سبزیجات بکار رفته در آن، با دارا بودن انواع پروتین مثل پنیر، دانه های روغنی،قطعات مرغ، میگو و غیره پاسخگوی هر نوع ذایقه و رژیمی است. این قبیل سالاد های بسته بندی شده بدلیل برخورداری از علامت استاندارد غذایی و پروانه بهره برداری و نیز تارخ تولید و انقضا خاطر افراد را به لحاظ سلامتی و تازگی محصول آسوده می کند.

خوشبختانه انواع مختلفی از سالاد های ایرانی و خارجی در خط تولید سالاد این کارخانه قرار دارد. مواد اولیه این سالاد ها همگی دارای بالاترین کیفیت هم به لحاظ تازگی و هم سلامت هستند. دقت و نظارت کارشناسان فنی و بررسی و آزمایشات لازم جهت تایید بهداشت و سلامت محصولات سبب شده تا تک تک محصولات این شرکت موفق به اخذ پروانه بهره برداری و سیب سلامت شده و سهم زیادی از بازار سالاد ایران را به خود اختصاص دهد.

 

فروش بهترین سالاد ایتالیایی

انواع سالاد بسته بندی ویژه فست فود دارای چه ویژگی هایی است

با ورود انواع مختلف سالاد های ایرانی و خارجی مانند سالاد فصل، سالاد سزار ایتالیایی، سالاد اسفناج، سالاد یونانی، سالاد تایلندی و بسیاری دیگر، طرفداران این سالاد ها نیز علاوه بر افزایش شمار آنها، حرفه ای و کارشناسانه تر بدنبال ترکیبات ترکیبات اصلی و مزه سالادها هستند. بعنوان مثال سالاد سزار علاوه بر ترکیبات اصلی آن که می بایست بر اساس دستورالعمل خاص آن تهیه و تدارک شود، دارای سس مخصوصی است که عدم رعایت تنها موردی کوچکی از آن سبب می شود تا مشتری ها هرگز سراغی از آن برند یا محل فروش مورد نظر نگیرند.

استفاده از سرآشپزها و سالاد زن های حرفه ای و بین المللی در خط تولید سالاد این کارخانه سبب شده تا انواع سالاد و سس مخصوص آن با رعایت دقیق دستورالعمل اصلی آن تهیه و آماده شود. علاوه بر طعم سالاد و سس مخصوص آن موارد دیگری نیز در تولید سالاد های ویژه فست فود وجود دارد که به چند مورد آن اشاره می شود:

  • وزن همه انواع سالاد با توجه به ترکیبات آن  معمولا بیش از ۱۵۰ گرم است ( جز در مواردی که سفارش دهنده کمتر درخواست نماید. همچنین در مورد سالاد کلم و ذرت می توان به ۵۰ گرم نیز اکتفا کرد)
  • ظروف بسته بندی در سالاد های ویژه فست فود دارای اهمیت زیادی است که می بایست علاوه بر زیبایی به گونه ای باشد که جهت مصرف بیرون بر نیز قابل استفاده  و مقاوم باشد
  • قیمت سالاد از جمله مواردی است که با توجه به تنوع سالاد و ترکیبات آن وقتی از سوی کارخانجات تولید می گردد دارای صرفه اقتصادی بسیار معقول تری نسبت به تولید داخلی سالاد ها در فست فود دارد
  • برخورداری از علامت استاندارد غذایی و سیب سبز سلامت
  • تنوع سالاد و حفظ تازگی با تولید روزانه و ارسال مناسب
سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات