مجموعه سالاد ساز شما را به خرید بهترین محصولات سالاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید سالاد سبزیجات رژیمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات مختلف و تولید سالاد رژیمیخدمات شرکت خوشه سبز سلامت در تولید و پخش انواع سالاد

تولید سالاد رژیمی با توجه به اهداف خاص رژیم افراد تهیه و آماده می گردد. از این رو براحتی می توان از انواع محصولات این شرکت که لیست بلند بالایی از انواع سالاد ها مانند: سالاد پروتئینه، سالاد سبز، سالاد یونانی بسته بندی، سالاد کلم آماده، سالاد سزار اصل ایتالیایی، سالاد شیرازی، انواع سالاد فصل و غیره را شامل می شود، در سبد غذایی خود یا مجموعه های ورزشی و رستورانها داشت.

 

تولید سالاد رژیمی

ترکیبات مختلف و تولید سالاد رژیمی

از ارکان اصلی هر سالادی، وجود انواع مختلفی از سبزیجات است که گاهی با ترکیب انواع دانه ها و یا پروتئین غنی تر می شود. هر سالادی بسته به اقلام و مخلفات موجود در آن نیازمند سس و چاشنی مخصوص است. در واقع هر فردی با توجه به رژیم غذایی خود و هدفی که برای این رژیم در نظر گرفته، اقدام به انتخاب سالاد و چاشنی آن می کند.

در آغاز هر رژیم غذایی یکی از مواردی که ذهن را منفی می کند و سبب می شود که گرفتن رژیم غذایی ناخوشایند به نظر آید، این است که فکر می کنیم باید خود را به چند نوع غذای بدون طعم و مزه محدود کنیم. اما طیف وسیعی از سبزیجات و سالاد ها  می توانند این برنامه غذایی را بسیار دلپذیر کنند. استفاده از چاشنی ها و سس های کم چرب، بکار بردن  انواع پروتئین در کنار سبزیجات، استفاده از غلات و یا دانه های خوراکی، جوانه ها، میوه ها و حتی قطعاتی از انواع نان و نشاسته در کنار انواع سبزیجات ،می تواند دنیایی از گزینه های خوشمزه و کاربردی برای انتخاب در برنامه غذایی برایمان فراهم آورد.

 

شرکت تولید سالاد

خدمات شرکت خوشه سبز سلامت در تولید و پخش انواع سالاد

شرکت خوشه سبز سلامت با بهرمندی از انواع سبزیجات ایرانی و خارجی، انواع سالاد با سس ها و ترکیبات مخصوص را با توجه به دستورالعمل و روش تهیه بین المللی آن تهیه و عرضه می دارد. تولید انواع سالاد و سبزی در این شرکت همگی با بهرمندی از بهترین و تازه ترین سبزیجات و میوه هایی انجام می شود که دمرغوبیت آنها کاملا کارشناسی شده است. این مواد پس از انتخاب و دست چین شدن وارد خط تولید سالاد شده و با استفاده از دستگاهها و ماشین آلات تمام اتوماتیک فرآیند شستشو، ضد عفونی، آبگیری، خرد کردن، ترکیب و بسته بندی را پشت سر می گذارند. حضور کارشناسان مجرب در خط تولید و نیز انجام آزمایشات مختلف میکروبی در آزمایشگاههای مجهز موجود در کارخانه، این محصول را به لحاظ کیفی و بهداشتی آماده برخورداری از نشان استاندارد توسط سازمان غذا و دارم و نیز سیب سبز سلامت می نماید.

کارشناسان فروش این مجموعه پس از دریافت سفارش از سوی مشتریان آن را ثبت و به واحد تولید اعلام می نمایند. سالاد ها در کمترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش تولید شده و وارد سردخانه می شوند. پخش انواع سالاد بسته بندی در این شرکت با حفظ دمای مناسب جهت حمل و نگهداری انواع سالاد و سبزی انجام شده و در زمانبندی اعلام شده از سوی سفارش دهنده به محل مورد نظر  ارسال می شود.

لیدا سلیقه دار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سالاد ساز شما را به خرید بهترین محصولات سالاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید