عرضه انواع سالاد مخصوص آماده مصرف

عرضه انواع سالاد آماده و بسته بندی شده یکی از ویژگی های رستوران ها، تالارها، بوفه و کترینگ های برگزاری تشریفاتی است که نشانگر اهمیت به سلامت افراد است. البته باید توجه داشت که سالاد های آماده مصرف در کجا تولید و بسته بندی شده اند. امروزه ناظران بهداشتی و خود مصرف کنندگان توجه بسیاری به نشان استاندارد غذایی و کیفیت سالاد و بسته بندی آن دارند. همین امر موجب شده تا دست بسیاری از افراد سود جو که فارغ از رعایت بهداشت اقدام به تولید و بسته بندی انواع سالاد و سبزیجات در کارگاههای خود نموده و آنرا با قیمت کمتری عرضه می کردند کوتاه شود. البته اختلاف قیمت این قبیل محصولات با محصولات درجه یک و تولیدات اصولی بسیار ناچیز است، لیکن می تواند صدمات جبران ناپذیری بر سلامت افراد وارد نماید.

 

عرضه انواع سالاد

انواع سالاد مخصوص

بطور کلی سالاد ها را از چند نظر می توان در راستای سالاد های مخصوص دانست. در زیر به مهمترین این فاکتورها اشاره می شود.

  •  افزودن موادی به ترکیبات اصلی سالاد یا سس آن مانند افزودن ذرت یا زیتون به ترکیبات اصلی سالاد فصل
  • سالاد های خارجی که در آن از ترکیبات وارداتی یا دستورالعمل بین المللی استفاده می شود. مانند سالاد یونانی یا سالاد تایلندی
  • استفاده از ظروف و بسته بندی خاص و سفارش

 

عرضه انواع سالاد

نحوه عرضه انواع سالاد بسته بندی شده در شرکت خوشه سبز سلامت

شرکت خوشه سبز سلامت همواره در نظر دارد تا ضمن رعایت تعهدات شرکت که برپایه افزایش سلامت تغذیه افراد است، با ارائه محصولات مختلف و ایجاد تنوع در آنها، بتواند موجبات رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم آورد. از این رو در لیست محصولات خود تمامی رژیم های غذایی را مورد توجه قرار داده است. این شرکت مفتخر است که امر تولید و عرضه انواع سالاد آماده خود را در سایه بکارگیری آخرین علوم، فناوری و تکنولوژی در زمینه تولید، بسته بندی و پخش مواد غذایی تازه انجام دهد.

استفاده از مواد اولیه و سبزیجات تازه و درجه یک، بخش آغازین رعایت این تعهد است. بهرمندی از خط تولید تمام اتوماتیک امر شستشو، ضد عفونی، آبگیری، خرد کردن و ترکیب مواد با یکدیگر با نظارت کارشناسان مجرب تغذیه و سرآشپزهای بین المللی و نیز انجام آزمایشات کنترل کیفی و میکروبی در لابراتوار مجهز این شرکت، محصول با کیفیت و سلامتی را ارائه می کند. تمامی این اقدامات با بکارگیری آخرین روش بسته بندی سبزیجات یعنی وکیوم کردن بهمراه تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP) تکمیل می شود. اکنون این محصول با کیفیت، با نشان استاندارد و سیب سبز سلامت آماده عرضه است.

تماس با کارشناسان فروش این مجموعه و ارائه سفارش، سبب می شود که واحد تولید با درنظر گرفتن نزدیکترین زمان مصرف، اعلام شده از سوی مشتری فعالیت خود را آغاز نماید. محصول تولید شده به سردخانه منتقل و توسط ماشین های مجهز به سردخانه، توسط  واحد حرفه ای پخش سالاد بسته بندی این شرکت به مکان مورد نظر ارسال می شوند. دقت به تاریخ تولید و انقضا و نیز دمای مناسب نگهداری انواع سالاد های آماده مصرف، از جمله مواردی است که می بایست حین خرید چنین محصولاتی لحاظ گردد.

مسیر:
  1. خانه
  2. انواع سالاد
  3. عرضه انواع سالاد مخصوص آماده مصرف
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
انواع سالاد, سالاد آماده مصرف, سالاد مخصوص
Tags: , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید