فروش انواع سالاد آماده رستورانی

فروش انواع سالاد رستورانی که به صورت بسته بندی های تکنفره و دیسی می باشد، توسط تولید کنندگان و عرضه کننده های زیادی انجام می شود. اما آیا قیمت و کیفیت این سالادها قابلیت فروش در رستوران را دارد؟ چگونه می توان از طریق سالاد به افزایش فروش در رستورانها رسید؟

دلایل خرید انواع سالاد رستورانی آماده مصرف

بدون شک رستوران، تالار، فست فود، بوفه و کترینگ ها از اماکنی هستند که علاوه بر فروش غذاهای مختلف، سالاد را نیز در فهرست فروش خود دارند. همچنین می دانیم که به دنبال گسترش و رشد فرهنگ غذایی و نیز تنوع سبزیجات و دستور تهیه انواع سالاد، افراد مشتاق خوردن سالادهای متنوع در ترکیبات و سس آن هستند. از آنجا که فراهم کردن مواد اولیه و آماده سازی آنها برای تهیه و تولید انواع سالاد برای رستوران داران کاری پر دردسر و هزینه بر است انجام این کار را به عهده تولید کنندگان سالاد گذاشته اند. علاوه بر این باید توجه داشت که سالاد باید تازه بوده وتولید روز باشد، آماده سازی انواع سالاد در این حجم نیز برای رستوران ها و مراکز عرضه غذا کاری بس دشوار است که معمولا نتیجه ای جز اتلاف وقت، انرژی و هزینه و از همه مهمتر نارضایتی مشتری هم ندارد. در بسیاری از موارد برخی از سالاد هایی که در فهرست سالاد این اماکن دیده می شود موجود نیست که این نیز می تواند به اعتبار رستوران و علاقمندی مشتری برای بازگشت مجدد آسیب برساند.

 

تولید و توزیع انواع سالاد

 

 

مراحل تهیه و فروش انواع سالاد رستورانی در کارخانه تولید سالاد

کارخانجات تولید ساز مواد اولیه خود را روزانه و بر اساس مرغوبیت و تازگی تهیه می کنند. عملیات آماده سازی مواد اولیه، شستشو، ضد عفونی و بسته بندی انواع سالاد، توسط دستگاههای تمام اتوماتیک و در کوتاهترین زمان انجام می شود. دقت بالای این دستگاهها که زیر نظر کارشناسان مجرب کار می کند سبب می شود، فرایند تولید در مسیری مطابق با فن آوری روز دنیا و به شکل صحیح انجام شود. طی تولید و پس از تکمیل این فرآیند کلیه محصولات در لابراترهای مجهز در کارخانه، مورد آزمایشات کنترل کیفی و عدم آلودگی قرار می گیرند و در نهایت محصولی با تایید علامت استاندارد و  سیب سبز سلامت وارد بازار می شود.

کارخانجات تولید سالاد محصولات خود را مستقیما و یا از طریق نمایندگان پخش خود وارد بازار می نمایند. بسیاری از کارخانجات معتبر با در اختیار داشتن سایت امکان دسترسی مستقیم را برای خریداران فراهم می نمایند. از این طریق بسیاری از رستوران داران و صاحبان مشاغل مرتبط با غذا، سفارشات خود را به واحد فروش کارخانه ارائه کرده و در محل کسب خود آنها را در زمان مقرر تحویل می گیرند. توزیع و ارسال انواع سالاد و سبزیجات بسته بندی و آماده مصرف توسط ماشین های یخچال دار انجام می شود. خرید به این روش معمولا سبب می شود تا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه از تنوع محصولات و وزن آنها نیز برخوردار بوده و با کمترین قیمت، بهترین کیفیت سالاد را در اختیار داشت.

 

خط تولید و دستگاه بسته بندی سالاد

انواع سالاد رستورانی تکنفره و دیسی

کلیه سالاد ها بر اساس دستور تهیه اصلی و زیر نظر کارشناسان تهیه سالاد بین المللی تهیه می شوند ولی متقاضیانی که بر اساس سلیقه خود یا مشتریان خواهان تغییراتی در ترکیبات اصلی سالاد و یا سس آن هستند می توانند هنگام ارائه سفارش درخواست خود را نیز مطرح نمایند. سالاد های آماده مصرف ویژه رستوران دارای تنوع زیادی است که از آن میان می توان به موارد زیر که بیشترین فروش را دارد اشاره نمود.

 • سالاد شیرازی
 • سالاد فصل
 • سالاد کلم
 • سالاد ذرت
 • سالاد میوه
 • سالاد سزار
 • سالاد یونانی
 • سالاد اسفناج
 • سالاد تایلندی
 • سالاد پروتئینی
 • سالاد دایت

 

 

مسیر:
 1. خانه
 2. انواع سالاد
 3. فروش انواع سالاد آماده رستورانی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
انواع سالاد, سالاد آماده, سالاد رستورانی
Tags: , , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید