فروش انواع سالاد الویه مرغ بسته بندی

فروش انواع سالاد الویه بسته بندی در وزن های مختلف با بهترین کیفیت در مواد اولیه و طعمی دلپذیر با قیمت و کیفیتی کاملا رقابتی در لیست محصولات این شرکت قرار گرفت. انواع سالاد الویه مرغ و کالباس در این شرکت با بهرمندی از مواد اولیه کاملا مرغوب و درجه یک و توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تهیه و بسته بندی می گردد.

فروش این محصول مانند سایر محصولات این شرکت بدون واسطه و با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، مستقیما از کارخانه و یا با ایجاد تماس تلفنی با کارشناسان فروش این مجموعه و ارائه سفارش انجام می پذیرد. پس از ثبت سفارش پروسه تولید آغاز شده و محصولات زیر نظر کارشناسان تولید و بهرمندی از خط تولید کاملا اتوماتیک در سرعت بالا انجام می شود.

این محصولات پس از تولید و بسته بندی به سرد خانه منتقل شده و از آنجا با حفظ زنجیره سرما، در کوتاهترین زمان به دست مشتری می رسد. توجه به تاریخ تولید و انقضا و نیز دمای مناسب نگهداری در هنگام خرید انواع سالاد الویه مانند سایر محصولات غذایی از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

فروش انواع سالاد الویه بسته بندی

استقبال در خرید انواع سالاد الویه

امروزه بسیاری از افراد درگیر کارهای روزمره خود بوده و وقت کمی برای تهیه غذاهای مختلف دارند. از همین رو مصرف انواع غذاهای آماده و فست فود افزایش یافته است. اما نکته ای که همواره دغدغه مصرف کننده و بسیاری از تولید کنندگان با وجدان کاری است بحث سلامت محصولات است.
سالاد الویه مرغ  و کالباس یکی از انواع غذاهای فست فودی ست که در بسته بندی های مشخص و استاندارد عرضه می شود. این سالاد بدلیل برخورداری از چهار گروه اصلی مواد غذایی یعنی پروتئین، قند و نشاسته، ویتامین و چربی ها یک غذای کامل محسوب می شود و کاملا می تواند در میزان کالری مناسب برای بدن و رژیم غذایی نقش ایفا نماید.

امروزه برند های مختلفی از انواع سالادالویه در بازار به چشم می خورد. حتی گاهی انواعی از این سالاد را می توان بدون نام و نشان و یا برند خاصی با قیمتی بسیار پایین تر در فروشگاههای عرضه مواد غذایی یافت.

 

عوامل تاثیر گذار در افزایش فروش انواع سالاد الویه

می توان نتیجه گرفت که تولید کنندگان بسیاری اعم از صاحبان کارخانه و یا کارگاههای مجاز و غیر مجاز بدنبال افزایش و استقبال خرید مصرف کننده دست به تولید این محصول زده اند. اما چه عواملی سبب بقای برند یک محصول می شود؟ آیا مصرف کنندگان هنگام خرید تنها به قیمت خرید سالاد الویه توجه می نمایند؟ آنچه موجب تکرار خرید از یک محصول با یک برند بخصوص می شود چیست؟ در زیر به چند عامل مهم در این راستا اشاره می نماییم:

 • کیفیت مواد اولیه که شامل تازه و ارگانیک بودن آن می شود
 • رعایت بهداشت حین تولید که قاعدتا با بهرمندی از ماشین آلات پیشرفته در خط تولید سالاد تمام اتو ماتیک این امر محقق می شود
 • نظارت کارشناسی به لحاظ کیفی و اپتیکال
 • برخورداری از نشان سیب سلامت و استانداردهای سازمان غذا و دارو
 • تولید روز ( برخورداری از تاریخ تولید و انقضا)
 • درج نام و نشان تولید کننده در کنار برند و شماره پروانه بهره برداری محصول
 • بسته بندی مناسب بر اساس استانداردهای روز دنیا در زمینه مواد غذایی
 • طعم دلپذیر سالاد
 • قیمت خرید مناسب
 • فروش و عرضه محصول با رعایت دمای مناسب نگهداری
 • تسهیل در خرید با ایجاد امکاناتی نظیر خرید اینترنتی و یا تلفنی و تحویل در محل

 

فروش سالاد الویه مرغ و کالباس

فروش سالاد الویه  در وزن های مختلف و بسته بندی های بسیار شکیل انجام می شود. می توان جهت خرید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. این گزارش توسط کارشناسان به واحد تولید ارائه و در زمان و مکان مقرر سفارش تحویل می گردد. حضور کارشناس بین المللی تغذیه در خط تولید، این امکان را فراهم آورده تا هر سالادی را با دستور تهیه اصلی آن و عالی ترین طعم تهیه و تولید نماییم. قیمت کارشناسی شده این محصول همچنان می تواند در خرید هایی با تعداد بالا و یا تکرار در خرید مشمول تخفیفات ویژه ای گردد.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات