فروش عمده انواع سالاد بسته بندی

فروش عمده انواع سالاد، تولید شده در معتبر ترین و بزرگترین کارخانه دارای خط تولید سالاد و سبزی پیشرفته و تمام اتو ماتیک مطابق با فن آوری روز دنیا، در ایران تنها با یک تماس میسر شد. محصولات این کارخانه همگی دارای مجوز بهره برداری و علامت استاندارد غذایی و سیب سبز سلامت هستند. انواع سالاد و سبزی خوردن بصورت تکنفره و دیسی در وزن ها و قالب های متفاوتی عرضه می گردد.

شرایط فروش عمده انواع سالاد

رستوران ها، تالارها، هتل ها، کترینگ مراسم و تشریفات و نیز فست فودی ها اغلب با حجم زیادی از مشتری برای انواع مختلف سالاد و سبزی مواجه هستند. این اماکن معمولا یا تعداد سفارش مشتریان خود را بویژه در برگزاری مراسم از قبل دارند و یا اینکه با گذر زمان می توانند حدود تعداد سفارشات خود را در زمینه سالاد های مختلف برآورد نمایند. بر این اساس براحتی می توانند طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش، سفارش خرید خود را ثبت نمایند.

این محصولات در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت ارسال خواهد شد. حتی می توان جهت دریافت نمونه فیزیکی و یا لیست قیمت همکاری از همین طریق اقدام نمود. معمولا در خرید های عمده و یا خرید متوالی تخفیفات و آفر های ویژه ای در نظر گرفته می شود. همچنین در برخی ایام و مناسبت ها و نیز تجهیز بوفه مدارس پیشنهادات و کاهش قیمت دیگری نیز ارائه خواهد شد.

 

قیمت انواع سالاد

 

 

سفارش انواع سالاد بسته بندی

سالاد فصل بسته بندی، سالاد سزار اصل، سالاد اسفناج، سالاد یونانی بسته بندی شده، سالاد کلم آماده، سالاد میوه، سالاد شیرازی و بسیاری دیگر از سالاد ها بصورت تکنفره و دیسی جهت ارائه به این اماکن در دستور کار تولید کارخانجات قرار دارد. این سالاد ها در ظروف مناسب با برترین تکنولوژی در امر شستشو، ضد غفونی، خرد شدن و  بسته بندی تولید می شوند. انواع کاهو و کلم خرد شده، هویج رنده شده، کرفس، اسفناج، روکولا و سایر سبزیجات ایرانی و خارجی نیز بصورت شسته و خرد شده در بسته بندی های یک تا ده کیلیو یی آماده عرضه و ارائه است.

تولید و آماده سازی هر یک از انواع سالاد و سس مربوط به آن دارای دستور العمل خاصی است. اما گاهی با توجه به درخواست مشتریان ترکیبات آن دچار تغییراتی می شود. بعنوان مثال می توان در سالاد یونانی بجای توت فرنگی یا سیب از میوه های دیگری استفاده نمود. همچنین در سالاد فصل که ترکیبات اصلی آن کاهو پیچ، گوجه گیلاسی، خیار و هویج است، می توان از کلم برگ، ذرت و زیتون نیز استفاده نمود.

سالاد های آماده مصرف که در شرایط مناسبی تولید و بسته بندی شده باشند، چنانچه پس از تولید تا هنگام مصرف در دمای مطلوب بین ۰ تا ۴ درجه سانتی گراد قرار گیرند، اغلب تا چهار روز ماندگاری دارند. شرایط نگهداری و مدت ماندگاری محصولات بر روی آنها درج شده است که می بایست به هنگام خرید به آن توجه داشت.

محصولات بسته بندی شده در این کارخانه قابل رقابت در بازار بین الملل و عرضه به کشورهای همجوار و اروپا است.

فروش عمده انواع سالاد      فروش عمده انواع سالاد

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات