فروش عمده انواع سالاد مجلسی

فروش عمده انواع سالاد می تواند برای خریداران بخصوص رستورانها، تالار، هتل، بوفه ها و فست فودی ها و نیز انواع کترینگ های برگزار مراسم و تشریفات که اصلی ترین مخاطبین در بحث خرید عمده هستند، مزایایی در بر داشته باشد. از مهمترین آنها می توان به بهرمندی از تخفیفات ویژه و دریافت اشانتیون و موارد این چنین اشاره نمود.

 

فروش انواع سالاد

انواع سالاد مجلسی

همانگونه که می دانیم از انواع سالاد می تواند بعنوان پیش غذا و یا حتی غذای اصلی در وعده های غذایی استفاده نمود. عمدتا سالادها به صورت سرد و در کنار انواع سس ها و چاشنی ها، متناسب با غذا، ذائقه افراد و حتی فصل سرو می شوند.

استفاده از سالاد در مراسم مختلف، تعداد جمعیت و فضای میزبانی نیز می تواند از دیگر عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع سالاد باشد. بطور کلی سالادها را می توان بر اساس فاکتورهای زیر در دسته سالادهای مجلسی قرار داد:

  • استفاده از ترکیبات و دستور خاص در سالاد مانند انواع سالادهای خارجی
  • افزایش یا کاهش برخی از ترکیبات در سالادهای متداول و یا سس آن مانند افزایش زیتون و ذرت به سالاد فصل
  • استفاده از ظروف بخصوص و دکوراسیون سالاد مانند بکارگیری ظروف دارای دیواره های جداکننده یا اصطلاحا دیوایدر

 

فروش انواع سالاد

قیمت فروش عمده انواع سالاد

کارخانجات تولید کننده انواع سالاد، موظف به بکارگیری انواع سبزیجات و سایر اقلام سالاد بصورت تازه هستند. از این رو قیمت گذاری بر روی محصولاتشان تابع قیمت روز مواد اولیه می باشد. متاسفانه نوسانات قیمت در بازار اقتصادی ایران و نیز استفاده از انواع سبزیجات در کشور با توجه به اقلیم جغرافیایی هر منطقه و فصول مختلف سال (که سبب ناپایداری کشت و تولید برخی از سبزیجات و صیفیجات در تمامی ایام سال در یک منطقه می شود) همچنین بکارگیری سبزیجات خارجی و گلخانه ای در ترکیب سالادهای خارجی همگی مانع از ارائه و درج قیمت در سایت ها می شود.

 

شرایط ویژه قیمت گذاری در شرکت خوشه سبز سلامت

شرکت خوشه سبز سلامت، سعی در پایدار و متعادل نمودن قیمت محصولات خود که شامل انواع سالاد و سبزیجات ایرانی و خارجی است، در بازه های زمانی مشخصی نموده است. همچنین با ارائه تخفیفات ویژه در خصوص خریدهای عمده، توالی و تکرار در خرید، ارائه محصول به بوفه مدارس و غیره بستر مناسبی را جهت رضایت مشتریان خود هم به لحاظ کیفی و هم کمی فراهم آورده است.

جهت کسب اطلاعات از قیمت و تخفیفات محصول و نیز ارائه سفارش می توان از طریق شماره های مندرج بر روی سایت، اقدام نمود.
شرکت هایی که در راستای تولید و فروش عمده سالاد مجلسی و سایر انواع سالاد و سبزیجات فعالیت دارند، به خوبی می دانند که باید محصولات خود را با بهترین کیفیت در مواد اولیه و بسته بندی ارائه نمایند تا بتوانند علاوه بر قیمت مناسب از این نظر نیز در جذب مشتری و رقابت در این حوزه موفق عمل نمایند.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات