قیمت انواع سالاد سبزیجات یک نفره

قیمت انواع سالاد سبزیجات که شامل: سالاد فصل، شیرازی، سزار، یونانی، اسفناج، کلم و سایر انواع سالاد های خارجی و سبزی خوردن می باشد را می توان از طریق خرید بی واسطه و بهرمندی از تخفیفات و آفرای ویژه ای که این شرکت برای مشتریان وفادار خود در نظر گرفته به حداقل رساند.

یکی از انواع مزیت هایی که سالادهای سبزیجات آماده یک نفره در بازار دارند، مناسب بودن قیمت آنهاست. در این صورت خرید آن برای مصرف کننده ها بسیار آسان می باشد.
در ترکیبات اصلی انواع سالاد ها همیشه سبزیجات مختلف حضور دارند. زیرا این غذا در واقع از ترکیب چندین سبزی در کنار هم تهیه شده و می توان با جا به جایی آنها با توجه به دستورات مشخص، نوع دیگری سالاد تهیه کرد. تمامی این سالاد ها را می توان، به صورت یک نفره  و یا دیسی تولید کرد و در محافل و اماکن مختلف از وزن و قالب های متفاوتی بهرمند شد.

 

قیمت انواع سالاد سبزیجات

قیمت سالاد یک نفره

سالاد های یک نفره امروزه در انواع مختلف تهیه می شود. تبادل فرهنگ غذایی و استقبال بی نظیر افراد در زمینه بهرمندی از سالاد در انواع رژیم های غذایی خود، سبب شده تا انواع سالاد تهیه و تولید شود. برخی از این سالادها نیازمند سبزیجات خاصی است که یا در ایران کشت نمی شود و یا در محیط گلخانه و تحت شرایط خاص قابل کشت و بهره برداری است.

از این رو کارخانجات بزرگ تولید سالاد منجمله این شرکت که بزرگترین کارخاته تولید سالاد در ایران محسوب می گردد قادر به تامین این سبزیجات بوده و با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص تغذیه و دستور تهیه بین المللی انواع سالاد و سس مخصوص آن طیف وسیعی از انواع سالاد را ذر لیست محصولات خود دارند. از همین رو وقتی به مراکز فروش سالاد مراجعه می شود، می توان نوع سالاد مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس سفارش خرید آن را داد.

قیمت مناسب و نحوه سروسالاد های تکنفره سبب شده تا در مراسم و تشریفات مورد استقبال قرار گیرد. البته خرید سالاد یک نفره برای مجموعه های بزرگ مانند رستوران ها بصرفه تر خواهد بود. زیرا می توانند با خرید عمده تخفیف زیادی از عرضه کننده ها دریافت نمایند. البته این شرکت برای تمامی مشتریان خود پیشنهاد های ویژه ای دارد که از طریق تماس با کارشناسان فروش می توان از آنها مطلع شد.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات