قیمت بهترین سالاد فصل رستورانی

قیمت سالاد فصل رستورانی که در کارخانه تولید انواع سالاد و سبزیجات، بسته بندی و عرضه می شود، از جمله مواردی است که در کنار کیفیت و نشان استاندارد در شرکت خوشه سبز سلامت بدان توجه ویژه می شود. رستورانها، کترینگ های برگزاری تشریفات، بوفه ها و تالارها از جمله متقاضیان اصلی سفارش تولید از این کارخانه هستند. کیفیت برترمحصولات این شرکت در کنار قیمت مناسب آن توانسته است بازار مناسبی را در سطح بین المللی ایجاد نماید.

 

قیمت سالاد فصل رستورانی

بهترین پیش غذای ایرانی و فرنگی

سالادها از جمله پیش غذاهایی هستند که هر کس می تواند با توجه به رژیم غذایی و ذایقه خود در کنار انواع غذاهای ایرانی و فرنگی از آن بهرمند شود. برخی از انواع سالاد با شکلی از نشاسته و پروتئین غنی تر شده و بجای غذای اصلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سبزیجات منبع اصلی تامین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن هستند. ارزش غذایی سالاد و سبزیجات در صورت استفاده خام چند برابر شده و سبب افزایش اشتها نیز می گردد. از این رو معمولا در کنار غذاها از انواع سالاد یا دورچین سبزیجات بهره برده می شود.

در رستورانها نیز استفاده از انواع سالاد بسیار مرسوم و متداول است. سالاد های رستورانی که معمولا در ظروف یکبار مصرف و در اوزان مختلف تولید و عرضه می گردند در میان مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. البته مدتی است که تولید این سالادها بنا بر سفارش بازرسان غذایی در رستورانها متوقف شده و تولید آن صرفا از سوی کارخانجات تولید سالاد، با رعایت ضوابط بهداشتی و گذر از فیلترهای آزمایشگاهی جهت تایید سلامت و اخذ نشان استاندارد انجام می شود. این امر سبب ایجاد تنوع بیشتر در انواع  سالاد رستورانیداشته و می تواند کمک زیادی در فروش آنها داشته باشند.

 

قیمت سالاد فصل رستورانی

قیمت سالاد فصل رستورانی

شرکت هایی که سالاد فصل را به صورت آماده مصرف تولید می نمایند، موظف به خرید روزانه مواد اولیه هستند. تازگی و کیفیت این مواد نقش مهمی در تولید سالاد و ماندگاری آن دارد. شرکت ها اغلب سعی در ثابت و مناسب نگهداشتن قیمت محصولات خود دارند، لیکن قیمت انواع سالاد و سبزیجات بسته بندی شده را می توان به عوامل زیر وابسته دانست:

  • قیمت روز مواد اولیه از جمله سبزیجات، ظروف و لفاف
  • وزن سالاد
  • ترکیبات سالاد
  • افزایش و کاهش ترکیبات و یا تغییر ظروف بر اساس سفارش مشتری
مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد رستورانی
  3. قیمت بهترین سالاد فصل رستورانی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد رستورانی, سالاد فصل
Tags: , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید