قیمت تولید سالاد ذرت بسته بندی

قیمت سالاد ذرت تنها گزینه انتخاب برند سالاد بسته بندی شده صنعتی نیست، بلکه با توجه به ماندگاری پایین ذرت بالاخص هنگامیکه با سس آمیخته می شود، طعم و کیفیت آن نقش تعیین کننده تری دارد. اگرچه می توان از طریق سفارش تولید سالاد ذرت به کارخانجات معتبر به قیمت مناسبی هم دست یافت.

 

قیمت سالاد ذرت

پرکاربرد ترین نوع ذرت

ذرت از دیر باز نقش تعیین کننده و مهمی در تغذیه انسان داشته است. روشهای متفاوتی برای استفاده از ذرت وجود دارد. ذرت بو داده، آرد ذرت و ذرت بخار پز شده از مدلهای مصرف ذرت برای انسان محسوب می شوند. لیکن نوع بخارپز شده آن پرطرفدارتر و در صنعت غذایی کاربردی تر است. ذرت بخار پز عموما می بایست از نوع ذرت شیرین باشد که در بازار نوع ایرانی و خارجی آن را می توان یافت. اینگونه ذرت ها بافت نرمتری نسبت به سایر انواع ذرت داشته و طلایی رنگ هستند. دانه های درشت این نوع ذرت امکان جداسازی آن را از بدنه این گیاه فراهم می سازد.

 

قیمت سالاد ذرت

تولید سالاد ذرت در کارخانه

کارخانجات تولید سالاد با بهره گیری از ذرت های درجه یک و تازه، انواع سالاد را غنی تر ساخته و آن را به بازار عرضه می کنند. از دانه های ذرت بسته به ذائقه افراد می توان در سالاد فصل، سالاد الویه، سالاد اندونزی، سالاد ماکارونی، انواع سالادهای رژیمی و پروتئنه استفاده نمود. اما یکی از خوشمزه ترین سالادهایی که اساس اصلی آن را خود ذرت تشکیل می دهد، ترکیبی است که از دانه های بخارپز شده ذرت در حجم بیشتر و کالباس خرد شده، قارچ ادویه های معطری همچون آویشن و سس مناسب که با همان عنوان سالاد ذرت معروف است. این سالاد را هم می توان سرد و هم گرم میل نمود. سس این سالاد با توجه به ذائقه و رژیم غذایی افراد قابل تغییر است.

پس از عملیات آماده سازی ذرت و بخارپز کردن آنها، ذرت وارد خط تولید سالاد شده و با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک و زیر نظر سرآشپزهای حرفه ای ترکیبات مورد نظر صورت می گیرد. سپس و وارد پروسه بسته بندی و وکیوم می شوند. درج تاریخ تولید و انقضا و دمای مناسب نگهداری، نشان استاندارد و سیب سلامت که بدنبال تایید سازمان غذا و دارو به محصولات کارخانجات دارای مجوز تولید اعطا می گردد، سبب جلب اعتماد و ترغیب افراد جهت مصرف این سالاد مغذی می شود. پخش انواع سالاد بسته بندی شده و بویژه سالاد ذرت می بایست با حفظ زنجیره سرما و قرار دادن سالاد در دمای مناسب صورت پذیرد.

 

قیمت سالاد ذرت

نوسانات قیمت سالاد ذرت

با توجه به انواع ذرت شیرین در بازار (نوع وارداتی و ایرانی) قیمت تمام شده سالاد ذرت معمولا بر اساس قیمت روز این دانه پر طرفدار محاسبه می شود. البته بسیاری از کارخانجات سعی در تثبیت قیمت محصولات خود در بازه های زمانی مشخصی دارند. ولی بهرحال نوسان قیمت مواد اولیه در تعیین قیمت نهایی بی تاثیر نیست. با خرید مستقیم از کارخانجات می توان با حذف واسطه به قیمت مناسب تری از انواع سالاد بسته بندی شده دست یافت. همچنین با خرید عمده محصولات می توان از تخفیفات ویژه ای هم بهرمند شد. قیمت انواع سالاد آماده مصرف شرکت خوشه سبز سلامت را می توان از کارشناسان فروش کارخانه و یا شماره های مندرج بر روی سایت اخذ نمود.

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد بسته بندی
  3. قیمت تولید سالاد ذرت بسته بندی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد بسته بندی, سالاد ذرت
Tags: , , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید