قیمت خرید انواع سالاد کاهو

قیمت سالاد کاهو با چه فاکتورهایی تعیین می گردد؟  مناسبترین قیمت سالاد کاهوی بسته بندی شده را چگونه می توان در بازار سالاد یافت؟ آیا کاهش قیمت در کیفیت سالاد تاثیر می گذارد؟
سالاد کاهو یکی از انواع پرطرفدار سالاد  است که به دلیل حضور کاهو  همواره از این سالاد انتظار تازگی می رود. از این رو می بایست این سالاد بصورت روزانه تولید و در صورت بسته بندی صحیح و قرار دادن سالاد در دمای مناسب می توان تا سه روز پس از تولید نیز از سلامت و تازگی این سالاد خوشمزه بهرمند شد.

 

قیمت سالاد کاهو

مناسب ترین کیفیت سالاد فصل بسته بندی شده و آماده مصرف

همانگونه که بیان شد مهمترین نکته ای که هنگام خرید و یا صرف سالاد فصل مورد نظر قرار می گیرد، تازگی و طراوت سبزیجات این سالاد بویژه کاهوی موجود در آن است. بافتهای کاهو پس از مدتی با از دست دادن آب میان بافتی خود شروع به پزمرده شدن و یا اکسیداسیون و یا اصطلاحا زنگ زدگی می کنند. این دقیقا نکته ای است که سبب می شود علاوه بر شکل ظاهری سالاد، صعم آن نیز نامناسب شود و دیگر اثری از تردی برگهای کاهو نیست. بنابر این لازم است تا سالاد کاهو برای مصرف روزانه تولید شود.

نکته دیگری که در مورد سالاد فصل یا سالاد کاهو باید مورد توجه قرار گیرد، شستشوی اصولی و ضد عفونی صحیح کاهو و سایر سبزیجات موجود در آن است. برگهای لطیف و خوشمزه کاهو براحتی مورد حملات انگلها و سایر عوامل بیماری زا که سبب بروز مشکلات گوارشی، روده ای و عفونی می شوند قرار می گیرد. از این رو توجه به مکان تولید چنین محصولی بسیار حائز اهمیت است. کارخانجات بزرگ و پیشرفته امروزه این پروسه را در خط تولید سالاد که مجهز به ماشین آلات تمام اتوماتیک می باشد انجام می دهند. همچنین از طریق گاز ازن که کم خطر ترین و به روز ترین روش جهت ضد عفونی سبزیجات استف استفاده می کنند.

بسته بندی انواع سالاد نیز می تواند نقش مهمی در حفظ ارزش غذایی سالاد و خواص مصرف انواع سالاد داشته باشد. سبزیجات پس از چیده شدن و حتی خرد شدن همچنان تا مدتی قادر به تنفس هستند، از این رو با قرار گرفتن در بسته بندی های نوین مواد غذایی و سبزیجات یعنی تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP) ضمن حفظ کیفیت سبزیجات، سبب افزایش ماندگاری آنها نیز می شویم.

 

قیمت سالاد کاهو

فا کتورهای تاثیر گذار در قیمت سالاد کاهو

  • قیمت روز کاهو با توجه به فصل
  • کیفیت و نوع کاهوی مصرفی مانند کاهو پیچ، کاهو سالادی، کاهوی فرانسوی و غیره
  • وزن سالاد
  • افزایش یا کاهش مواد اصلی سالاد مانند افزودن زیتون، ذرت و کلم به سالاد
  • نوع بسته بندی محصول ( وکیوم، سیل وکیوم، بسته بندی در ظروف درب دار )
  • استفاده از اتمسفر اصلاح شده حین بسته بندی MAP
  •  برند محصولات
  • برخورداری از علامت استاندارد غذایی و سیب سلامت و در واقع مجوز و کیفیت واحد تولید کننده
  • وجود یا حذف واسطه فروش

قیمت سالاد سزار

چگونه می توان به مناسبترین قیمت جهت خرید انواع سالاد آماده و بسته بندی شده دست یافت

با در نظر گرفتن تدابیر و نیز مدیریت صحیح همواره می توان به مناسبترین گزینه ها برای خرید هر نوع محصولی دست یافت. در مراسم، کترینگ های برگزار کننده تشریفات، رستوران ها، هتلها، تالارها، بوفه، فست فود و یا هر مکان دیگری که روزانه نیازمند تعداد زیادی از انواع سالاد هستیم، قاعدتا تولید این حجم و تنوع از سالاد برای آن مجموعه کاری پر هزینه و زمان بر خواهد بود.

زمانی که صرف خرید مواد اولیه، آماده سازی، شستشو، نیروی انسانی، تولید و سرو آن می شود در کنار هزینه ای که باید برای تک تک این مراحل اختصاص داد، محلی است برای مدیریت و اندیشه بیشتر. با ارائه سفارش و خرید از کارخانجات معتبر می توان ضمن برخورداری از تعداد و تنوع بالای سالادف از امکان تولید روزانه، دریافت محصولی تایید شده با علامت استاندارد مواد غذایی، رضایت مشتریان، تکمیل و ارتقا منوی سالاد، تحویل محصول در زمان و مکان مقرر، قیمت مناسب، استفاده از تخفیفات ویژه و بسیاری دیگر از مزایا برخوردار شد.

آنچه مسلم است این است که برخورداری از کیفیت برتر و سلامت محصولات غذایی حقی است که هر مصرف کننده ای می بایست از آن برخوردار باشد و نباید قیمت سالاد  را فدای سلامت محصولات غذایی نمود. از این رو با حذف افراد سود جویی که به بهانه قیمت پایین تر در کارگاههای غیر مجاز و اماکن غیر بهداشتی اقدام به تولید سالاد و یا سایر محصولات غذایی می نمایند می توانیم گام موثری برای سلامتی خود برداریم.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات