قیمت روز سالاد یک نفره

قیمت روز سالاد یک نفره و دیسی را می توان با توجه به ترکیبات سالاد و وزن آن از کارشناسان فروش شرکت خوشه سبز سلامت تلفنی جویا شوید تا ضمن خریدی با کیفیت از مناسب ترین قیمت و تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

وزن انواع سالاد

 

اوزان متداول در بسته بندی سالاد یک نفره

محصولات شرکت خوشه سبز سلامت شامل انواع سالاد و سبزیجات ایرانی و خارجی است که می توان آنها را در وزن ها و قالب های متفاوت سفارش داد. برخورداری از خط تولید سالاد و سبزیجات تمام اتوماتیک امکان تولید همزمان انواع مختلفی از سالاد را در بالاترین تعداد در روز را برای این شرکت فراهم می آورد. از این رو متقاضیان  محصولات این شرکت، در داخل و خارج از ایران براحتی با ارائه سفارش بصورت تلفنی از بالاترین کیفیت محصول، مناسبترین قیمت و بهترین خدمات پخش بهرمند می شوند.

سالادهای مختلف دارای ترکیبات مخصوص به خود هستند. برخی تنها شامل سبزیجات یا صیفی جات بوده و برخی با انواع نان و یا پروتئین و یا غلات و دانه های خوراکی غنی تر شده اند. از این رو قالب تکنفره هر سالاد دارای حداقل و حداکثری است که با توجه به سفارش مشتری و مکان میزبانی آنها تولید و بسته بندی می شود. بعنوان مثال حداقل وزن سالاد شیرازی و سالاد کلم از ۶۰ گرم آغاز شده و در ظروف کوچکتری بسته می شوند. لیکن سالاد سزار، سالاد یونانی و برخی دیگر از انواع سالادهای ایرانی یا خارجی بدلیل برخورداری از ترکیبات مختلف حداقل وزن آنها بیش از ۱۵۰ گرم خواهد بود. همچنین اغلب سالادهای تکنفره ای که در فست فود یا بوفه ها عرضه می شوند دارای اوزان بیشتری نسبت به تالارها و یا خطوط انتقال مسافربری هوایی و یا ریلی هستند.

 

قیمت روز سالاد

راحت ترین روش جهت اطلاع از قیمت روز سالاد تکنفره

از مهمترین ترکیبات سالاد، سبزیجات و صیفی جاتی هستند که لازم است بصورت روزانه خریداری شوند تا بتوان از تازگی و طعم مطلوب آن بهرمند شد. برخی از سبزیجات، مانند بی بی اسفناج، کیل، کاهوی فرانسوی، روکلا و سایر انواع آن سبزیجاتی هستند که در شرایط خاصی پرورش داده می شوند. بذر یا نشا برخی از سبزجات وارداتی است و بطور کلی دسترسی به آنها با توجه به حجم محدود آنها چندان آسان نیست.

خوشبختانه شرکت خوشه سبز سلامت با در اختیار داشتن مزارع و گلخانه های اختصاصی امکان برخورداری از این قبیل سبزیجات را دارا است. از این رو سعی در پایداری قیمت محصولات خود در بازه های زمانی مشخصی دارد. ولی از آنجاییکه محصولات این شرکت دارای تنوع زیادی از ترکیبات و وزن و قالب های متفاوت است، می توان براحتی با برقراری ارتباط با شماره های مندرج بر روی سایت در هر ساعتی از روز نسبت به ارائه سفارش و اخذ قیمت روز سالاد یک نفره یا دیسی و یا مشاوره درباره پرفروش ترین سالادها اقدام نمود.

.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات