قیمت سالاد فصل بسته بندی

سالاد فصل

این روز ها سالاد فصل بسته بندی شده به دلیل سهولت در استفاده و صرفه جویی در وقت و هزینه بشدت مورد توجه قرار گرفته است . سالاد فصل به دلیل داشتن سبزیجات تازه و کاهو ، تامین کننده فیبر غذایی بدن است و به عنوان پرکننده حجم معده برای رژیم های لاغری بسیار توصیه می شود. در این سالاد از موادی مثل کاهو ، گوجه فرنگی ، خیار ، ذرت ، هویج ، کلم و زیتون استفاده می شود .البته می توان با توجه به ذائقه و دلخواه از این مواد کم یا زیاد استفاده کرد یا حتی می توان موادی را حذف و جایگزین کرد . برای اطلاع از قیمت سالاد فصل بسته بندی شده با ما همراه باشید .

سالاد فصل

مواد تشکیل دهنده سالاد فصل

سالاد فصل معمولا از موادی مانند کاهو ، گوجه فرنگی ، خیار ، ذرت ، هویج و کلم تهیه می شود . البته اینکه از چه موادی استفاده شود کاملا بستگی به ذائقه هر فرد دارد . به طور کلی کاهو ، خیار و گوجه فرنگی پایه ثابت این سالاد هستند و نمی توان آنها را حذف کرد ؛ اما می توان از مقدار آنها کمی کاست یا افزایش داد ؛ اما ذرت ، هویج و کلم را می توان به طور کامل حذف کرد یا حتی مقدارشان را افزایش داد . اگر به مواد و سبزیجات دیگر مثل زیتون و فلفل دلمه  و … علاقه مند هستنید ، می توانید از آنها در سالاد استفاده کنید. دقت داشته باشید که کم کردن مواد داخل سالاد و افزایش اون به مقدار وزن محصول تاثیر مستقیمی داشته و طبیعتا این مورد بر روی قیمت محصول بی تاثیر نیست.

خط تولید سالاد فصل

در ابتدا مواد اولیه مثل کاهو ، خیار و گوجه فرنگی و … به وسیله نوار بازبینی غربال می شوند . مواد اولیه سالم پس از غربالگری به خط شست و شو می روند .

در مرحله اول شست و شو ، مواد از سه وان مجهز به سیستم تزریق حباب آب به داخل آب رد می شوند . حباب ها باعث ایجاد تلاتم در آب و گل و انگل زدایی از مواد می شوند . سپس آب تمیز روی مخصولات اسپری می شود . در مرحله دوم شست و شو علاوه بر فرایند مرحله اول ، گاز ازون نیز به آب تزریق می شود. گاز ازون باعث ضد عفونی شدن مواد می شود و همچنین مضرات کلر را ندارد و خیلی سریع تر از کلر برای میکروب زدایی اقدام می کند . ازون خیلی سریع به اکسیژن تبدیل می شود و اثری از مواد ضد عفونی کننده در مواد باقی نمی ماند .

بعد از شست و شو ، مواد توسط آب گیر خشک می شوند . مرحله بعد خرد شدن مواد است که با دستگاه اتوماتیک با تیغه استیل و بهداشتی انجام میگیرد همچنین پس از خرد شدن ، توسط دستگاه بسته بندی می شوند .

بسته بندی سالاد فصل

بسته بندی های متنوعی برای سالاد ها موجود است . میتوان سالاد ها را در ظروف یکبار مصرف بسته بندی کرد یا وکیوم کرد.

ظروف یکبار مصرف مخصوص این بسته بندی هاست که در طرح ها و اندازه های متفاوتی وجود دارند . برای مثال این ظروف در جنس های کاغذ ، آلومینیوم یا پلاستیک موجودند . از انواع این ظرف ها هم می توان به ظرف قابل انعطاف ، ظرف با قسمت بندی ، شفاف ، غیر شفاف و … اشاره کرد . این ظروف به دلیل قیمت اقتصادی و قابلیت تامین به صورت عمده و نیاز شست و شو نداشتن انتخابی بسیار مناسب برای جشن های بزرگ ، تالار ها و رستوان ها هستند . همچنین میتوان روی ظروف یکبار مصرف در هر نوعی لوگو یا طرح دلخواه را چاپ کرد .

وکیوم کردن سالاد باعث می شود سالاد در معرض آلودگی ها قرار نگیرد و مدت بیشتری سالم بماند . البته نگهداری در دمای 1 تا 4 درجه سانتیگراد هم باعث می شود آب میان بافتی سبزیجات بخار نشود و سالاد مانند روز اول تازه و پر طراوت بماند . در شرایط مناسب ، سالاد فصل پنج تا هفت روز سالم و تازه می ماند .

البته به این نکته باید توجه داشت که هر کدام از بسته بندی ها روی قیمت نهایی تاثیر گذارند .

وزن سالاد تک نفره

سالاد فصل تک نفره در وزن های مختلفی پک می شوند . از بیشترین وزن های انتخابی می توان به

  • 80
  • 100
  • 130
  • 150
  • 180
  • 200

گرم اشاره کرد ؛ اما می توان در هر موقعیتی با توجه به نیاز اندازه و وزن های متفاوتی از سالاد داشت. شما می توانید به اندازه دلخواه این سالاد را سفارش دهید.

توجه داشته باشید که وزن سالاد یکی از دلایل مهم تغییر دهنده قیمت سالاد به حساب می آید .

قیمت سالاد فصل تک نفره

قیمت سالاد بستگی به مقدار مواد استفاده شده و نوع بسته بندی و وزن سالاد دارد. برای اطلاع از قیمت سالاد فصل بسته بندی و سفارش آن ، از طریق بخش سفارش (کلیک کنید) با ما تماس بگیرید .

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات