نمایندگی فروش سالاد کاهو بسته بندی

فروش سالاد کاهو و سایر انواع سالاد بسته بندی شده و آماده مصرف، با همکاری نمایندگی در شهرهای مختلف، در شرکت خوشه سبز سلامت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  صورت می پذیرد. این شرکت در جهت توسعه بازارهای هدف و رساندن محصولات با کیفیت در سبد غذایی افراد در داخل و خارج از کشور تمایل به جذب نمایندگی دارد. جهت دریافت شرایط نمایندگی با واحد بازرگانی و یا شماره های مندرج بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی فروش سالاد

شرایط نمایندگی فروش سالاد

هر کارخانه و واحد تولیدی سالاد، موظف به تولید روزانه انواع سالاد بر اساس سفارش مشتریان است. لذا لازم است که این محصولات در کوتاهترین زمان، بدست مصرف کننده برسد. البته زمان ماندگاری سالاد با توجه به نوع بسته بندی و تزریق اتمسفر اصلاح شده در کارخانجات با رعایت دمای مناسب بین ا تا ۴ درجه سانتیگراد از زمان تولید تا هنگام  مصرف بین سه تا پنج روز است. لیکن این مدت زمان می بایست در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. از اینرو پخش انواع سالاد بسته بندی با حفظ زنجیره سرما و توسط نمایندگان در سراسر شهرهای ایران، با قیمت و شرایط واحدی که از سوی واحد بازرگانی و بخش فروش اعلام می شود، صورت می پذیرد.

هر مجموعه تولیدی با توجه به شرایط و قوانین مصوب آن شرکت، نسبت به اعطای نمایندگی فروش سالاد و سبزیجات اقدام می کند. لیکن در حوزه سالاد و سبزجات تازه و بسته بندی کلیات اخذ نمایندگی فروش انواع سالاد و سبزیجات آماده مصرف به شرح زیر است و می تون در خصوص جزئیات و عقد قرارداد با واحد بازرگانی و امور قراردادهای هر شرکت ارتباط برقرار کرد.

  • برخورداری از تیم بازاریابی مناسب
  • تحلیل و تعیین بازار هدف با کمک مشاوران شرکت
  • برخورداری از امکانات پخش نظیر خودرو یخچال دار
  • امکانات سردخانه جهت توزیع
  • برخورداری از ضمانت های تعیین شده از سوی شرکت

 

فروش سالاد کاهو

قیمت فروش سالاد کاهو بسته بندی

قیمت فروش سالاد بسته بندی در کارخانجات تولید سالاد تابع شرایطی است. از جمله این شرایط در فروش انواع سالاد فصل و سایر سالادها می توان به وزن و ترکیبات سالاد، نوع ظروف و ابعاد آن و روش بسته بندی سالادهای آماده مصرف اشاره نمود. پر واضح است که قیمت روز مواد اولیه شامل ظروف، و سبزیجات، صیفیجات و سایر ترکیبات سالاد می تواند در قیمت سالاد تاثیر گذار باشد. همچنین پذیرش سفارش در خصوص سالادهای خاص و یا استفاده از لیبل و برند بخصوص نیز در تعیین قیمت سالاد موثر است.

 

 

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد بسته بندی
  3. نمایندگی فروش سالاد کاهو بسته بندی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد بسته بندی, سالاد کاهو
Tags: , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید