پخش سالاد فصل تکنفره بسته بندی شده

پخش سالاد فصل در وزن ها و اندازه های مختلف بصورت دیسی و تکنفره در سراسر تهران و ایران انجام می شود. تولید و پخش انواع سالاد بسته بندی در این مجموعه با حفظ زنجیره سرما و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

تر کیبات اولیه سالاد فصل  بسته بندی شده شامل: کاهو پیچ، گوجه گیلاسی، برشهایی از خیار و هویج رنده شده است، گاهی بر اساس تقاضای مشتریان بهمراه ذرت و زیتون نیز سرو می گردد. امروزه براحتی می توان سالاد فصل را در بسته بندی های مختلف و با وزن های متفاوت در بسیاری از فروشگاه ها، رستورانها، هتل و حتی در بسیاری از مراسم ها دید. اما اینکه تا چه حد می توان به سلامت اینگونه محصولات اطمینان داشت محل گفتگو است.

سالاد هایی که پروسه و روند تولید خود را در خط تولید سالاد در کارخانجات و توسط دستگاه ها تمام اتومانیک طی کرده باشند، اطمینان خاطر بیشتری را برای مصرف کننده فراهم می آورند. گرچه شاید به ظاهر قیمت انواع سالاد بسته بندی شده به این روش کمی بیشتر از سالاد هایی است که در کارگاههای فاقد مجوز بهداشت تولید شده است ولی ارزش غذایی سالاد در آن حفظ گردیده است.

 

پخش سالاد فصل

اهمیت حفظ زنجیره سرد در پخش سالاد فصل

سالاد های فصل نیز مانند سایر انواع سالاد حاوی سیزی جات مختلفی هستند. حفظ طراوت و تازگی سالاد ارتباط تنگاتنگی به دمای محیط دارد. سبزیجات در دمای زیر صفر حالت یخ زدگی پیدا می کنند. دمای بالای چهار درجه نیز سبب تبخیر آب میان بافتی سبزیجات می شود. بنابر این همانگونه که بر روی بسته های سالاد نیز ذکر شده دمای بین ۱ تا ۴ درجه سانتیگراد یا همان دمای یخچال مناسب ترین دمای نگهداری سالاد است. از این رو سالادهای آماده مصرف پس از تولید و بسته بندی، بلافاصله به سردخانه و از آنجا توسط ماشین های یخچال دار حمل و توزیع می گردند. این دما باید توسط فروشگاههای عرضه انواع سالاد نیز رعایت شود تا بتوان از سلامت و طراوت محصول لذت برد.

 

پخش سالاد فصل تکنفره

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد بسته بندی
  3. پخش سالاد فصل تکنفره بسته بندی شده
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد بسته بندی, سالاد تکنفره, سالاد فصل
Tags: , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید