پخش سبزی خوردن بسته بندی رستورانی

پخش سبزی خوردن بسته بندی شده دارای سیب سلامت و پروانه بهره داری، بصورت تکنفره و دیسی از سوی این مجموعه امکان پذیر است. پذیرش سفارش خرید بصورت تلفنی انجام می پذیرد. پخش سبزی خوردن بسته بندی شده  و آماده توسط ماشینهای مجهز به سردخانه و دارای یخچال خواهد بود.

از باز دیر باز  ایرانیان به استفاده از انواع سبزیجات و سالاد ها در کنار غذای اصلی خود اهمیت می دادند. بطوریکه حتی با نام بردن برخی از غذاها بطور پیش فرض می دانند که اردور و مکمل آن غذای خاص چیست. مثلا در کنار لوبیا پلو، سالاد شیرازی و در کنار کباب کوبیده ریحان، بهمراه آبگوشت سبزی خوردن و انواع ترشی و غیره مکمل مناسبی هم به جهت بالا بردن ارزش غذایی و هضم آن است و هم بر زیبایی میز پذیرایی اثربخش است.

کارشناسان تغذیه و دست اندر کاران تهیه و تولید مواد غذایی به جهت حفظ این عادت غذایی پسندیده، با توجه به فرصت کوتاهی که زندگی پر مشغله کنونی برای فراهم نمودن غذای سالم و ملزومات آن برایمان ایجاد کرده دست به تولید انواع سالاد آماده شده و بسته بندی و نیز سبزی خوردن پاک شده، شسته، ضدعفونی شده، در بسته های تکنفره و دیسی زدند.

 

شرایط پخش سبزی خوردن بسته بندی شده

با پخش سبزی خوردن بسته بندی در انواع فروشگاههای مواد غذایی، سوپر مارکتها، تالارها، رستوران ها، تشریفات و مراسم، امکان بهرمندی از این محصولات تازه و با کیفیت برای همگان در سراسر تهران و ایران میسرشده است. توزیع انواع سبزیجات و سالاد بسته بندی شده بصورت چهارفصل است. توجه به بهترین کیفیت و کمیت زمانی حین پخش در صدر برنامه پخش و توزیع محصولات شرکت است.

بهنگام خرید توجه به تاریخ تولید و انقضا، شرایط نگهداری، پروانه بهره برداری، علامت استاندارد غذایی و سیب سلامت که معرف برند و کارخانه تولیدی مورد قبول و اعتماد است از بدیهیات و ضرورت خرید چنین محصولاتی است.

 

پخش سبزی خوردن بسته بندی

مسیر:
  1. خانه
  2. انواع سبزیجات
  3. سبزی خوردن
  4. پخش سبزی خوردن بسته بندی رستورانی
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سبزی خوردن, سبزی خوردن بسته بندی
Tags: , , , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید