پرش به محتوا

درباره سالاد ساز

سابقه سالاد ساز

بهترین برای بهترین

مجموعه خوشه سبز سلامت ابتدای سال ۱۳۸۸ با هدف اصلاح و ارتقای کیفیت محصولات غذایی آماده و بسته بندی شده، فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش انواع سالاد و سبزیجات ایرانی و خارجی، سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی بصورت خرد یا اسلایس شده، جهت عرضه در بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، روسیه و اروپا آغاز نموده است.

نیل به این هدف والا در سایه لطف الهی، بهرمندی از دانش و تکنولوژی مدرن در زمینه تولید وبسته بندی مواد غذایی، خط تولید مجهز به دستگاههای تمام اتوماتیک، استفاده از مواد اولیه مرغوب، همکاری نیروهای مجرب و کارشناسان متخصص و رضایت روز افزون  متقاضیان محترم محصولات این شرکت، میسر شده است.

 

فعالیت های سالاد ساز

 حفظ کیفیت، تنوع و تعدد محصولات، همواره محور فعالیت این شرکت بوده و هم اکنون انواع ساندویچ و کلاب، غذای آماده و نیمه آماده به سبد محصولات شرکت خوشه سبز سلامت افزوده شده است.

کلیه محصولات شرکت خوشه سبز سلامت علاوه بر برخورداری از پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دارای نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. 

از جمله فعالیت های اخیر مجموعه خوشه سبز سلامت ارائه مشاوره در زمینه تولید، فروش، راه اندازی و اصلاح خط تولید انواع سالاد و مواد غذایی آماده و نیمه آماده و کسب رزومه موفق در این زمینه در بیش از ده کارخانه در سراسر ایران می باشد. از این رو موفق به کسب لوح تقدیر حامیان سلامت در کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم شده است.

درخواست مشاوره و سفارش سالاد

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان سالاد ساز جهت تهیه و یا خط تولید سالاد تماس حاصل کنید.