سالاد ساز: خوشه سبز سلامت

بزرگترین مرجع مشاوره، راه اندازی، توزیع، تولید، خرید و فروش انواع سالاد، سبزیجات و ترشی بسته بندی در ایران

بازار داخلی

این شرکت افتخار دارد تا ضمن برخورداری از چندین خط مجهز تولید و استفاده از فن آوری نوین و دستگاه‌های تمام اتوماتیک، ضمن تأمین نیاز مشتریان بالفعل خود، نسبت به پذیرش سفارش کلیه تالارها، کت رینگ های تشریفات و ادارات دولتی و خصوصی، فستفودی ها، فروشگاه‌ها، خطوط مسافر بری زمینی، ریلی و هوایی، بیمارستان‌ها، اماکن ورزشی، تفریحی و نظامی، بوفه مدارس و… در سراسر کشور آمادگی خود را جهت تأمین روزانه این دسته از محصولات تازه غذایی، با بهترین کیفیت در تولید و ارسال، مناسب‌ترین روش سفارش  گیری و رقابتی‌ترین قیمت اعلام نماید.

جهت آگاهی از قیمت و تخفیفت ویژه مخصوص تعدد و توالی در خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازار خارجی

دانش، تخصص و تجربه، سه عنصر مهم در هر فرایند تولیدی محسوب می‌شوند. تولید و بسته بندی مواد غذایی صنعتی جهانی است که روزانه شاهد دست آورد های، تغییرات و پیشرفت‌های علمی بسیاری در آن هستیم. شرکت در سمینارهای تخصصی و بین‌المللی در این حوزه در کنار مطالعه، تحلیل و بررسی دوره‌ای بازارها و محصولات غذایی خارجی و کیفیت تولید و بسته بندی آنها از سوی مدیران و متخصصان این شرکت سبب گردید تا بتوانیم خطوط تولید و بسته بندی خود را مجهز به آخرین دستگاه‌ها و تجهیزات تمام اتوماتیک نماییم. به این ترتیب سال‌هاست که توانسته‌ایم با بالاترین ظرفیت و ارائه محصولات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی، در سطح بین‌المللی اعلام حضور نموده و در توسعه صادرات کشور نقش مؤثری ایفا نماییم، تا جایی که در کارنامه کاری این شرکت بارها تجربه موفق صادرات محصولات به کشورهای حوزه خلیج فارس، اروپا، ارمنستان، روسیه، عراق، به چشم می‌خورد.

خدمات تخصصی

شرکت خوشه سبز سلامت پس از سال‌ها تجربه موفق در زمینه تولید انواع سالاد و سبزیجات و محصولات غذایی آماده و بسته بندی و به پشتوانه توان علمی و تخصصی خود در زمینه شناخت عملکرد و توان سنجی و ارزیابی انواع دستگاه‌ها و تجهیزات داخلی و خارجی مرتبط با خط تولید این قبل محصولات، امروزه به‌عنوان بزرگ‌ترین مرجع مشاوره در زمینه تولید، فروش، راه اندازی و یا اصلاح خط تولید انواع سالاد و سبزیجات و محصولات غذایی آماده و نیمه آماده شناخته می‌شود. خدمات این شکرت پس از مشاوره اولیه با صاحبان مشاغل و یا افرادی که قصد راه اندازی کارخانه و یا کارگاه خود را در این زمینه دارد در سطوح مختلفی ارائه می‌گردد. کارشناسان مجرب این شرکت با در نظر گرفتن فاکتورهای از قبیل: اهداف کاری و مالی افراد، تحلیل و بررسی بازارهای هدف، و ارزیابی پتانسیل مکانی و تجهیزات موجود نسبت به معرفی دستگاه‌های داخل و خارجی (نو و یا دست دوم کارشناسی شده) توسعه بازار، ارائه نقشه تجارت ، اصلاح خط تولید و کلیه امور مهندسی و پشتیبانی خط تولید اقدام می‌نماید.

مطالب آموزشی

درباره سالاد ساز

مجموعه خوشه سبز سلامت ابتدای سال ۱۳۸۸ با هدف اصلاح و ارتقای کیفیت محصولات غذایی آماده و بسته بندی شده، فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش انواع سالاد و سبزیجات ایرانی و خارجی، سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی بصورت خرد یا اسلایس شده، جهت عرضه در بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، روسیه و اروپا آغاز نموده است.

بزرگترین مرجع مشاوره راه اندازی خط تولید سالاد

محصولات

مشاوره راه اندازی خط تولید

یکی از اصلی ترین خدمات ما، مشاوره جهت راه اندازی و خط تولید انواع سالاد، سبزی، ترشی و… کارشناسان ما با توجه به بودجه و بازار هدفتان بهترین مشاوره را در این زمینه ارائه خواهند داد.

قرار داد با تالار و شرکت ها

تالار ها برای همه نوع مراسم و شرکت ها برای تأمین مایهتاج وعده ناهار کارکنان می توانند با تماس با ما از خدمات ما بهره مند شوند.

مشاهده خط تولید سالاد ساز

بر اساس مقررات وضع شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و مصوبه سازمان غذا و دارو، ورود افراد متفرقه به سالن تولید ممنوع بوده و کارکنان می بایست پس از معاینه کامل از لحاظ سلامت و با پوشیدن لباس فرم مخصوص و استفاده از پوشش کلاه و پاپوش یک بار مصرف وارد سالن تولید و بسته بندی شوند.

اما حق اطمینان مشتریان از صحت ادعای صاحبان کارخانه جات تولید انواه سالاد و سبزیجات و مواد غذایی مبنی بر مجهز بودن کارخانه و استفاده از تجیزات تمام اوتوماتیک و رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص تولید به جای خود محفوظ است.

از این رو شرکت خوشه سبز سلامت با به اشتراک گذاشتن فیلمی کوتاه از پروسه تولید که البته تنها بخش کوچکی از این ادعا را در برمی گیرد گام دیگری در جهت تکریم و حفظ حقوق مشتریان خود برداشته است.

+1

تنوع محصولات

1

محصول خریداری شده امسال

موارد قابل توجه

با توجه به هدف بلند مدت این شرکت که همانا هداف سبک زندگی سالم و تغذیه سالم است، سبب شده تا بتوانیم تأمین بخش بزرگی از محصولات غذایی تازه را جهت حفظ و توسعه بازار های هدف داخلی و خارجی خود با بالاترین کیفیت (از لحاظ مواد اولیه؛ تولید و بسته بندی) و مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت ضمن برخورداری از کلیه مجوزات بهداشتی از سازمان هذا و دارو و نشان سیب سلامت بر عهده بگیریم.

این محصولات شامل: انواع سالاد های تک نفره و چند نفره، سبزیجات تازه و بسته بندی شده، سبزیجات و صیفی جات سرخ شده، خشک شده و فریز شده در وزن های مختلف.

انواع دور چین غذا مانند: زیتون شور، زیتون پرورده، ترشی جات، میوه، ماست، خیار، انواع بورانی، بسته های مختلف و مخصوص پذیراتی در مناسبت های خاصی همچون ماه رمضان، شب یلدا، چهارشنبه سوری، اعیاد و ماسبت های مذهبی و خصوصی، تولید ها و ضیافت های اداری می باشد.

موسس شرکت خوشه سبز سلامت و برند سالاد ساز

لیدا سلیقه دار

نظرات مشتریان

با توجه به اینکه سالاد یونانی باید به صورت اصل تولید شده و با قیمت مناسب به فروش رسد، باید با کدام مراکز به منظور سفارش ارتباط گرفت؟
سالاد ها که هر کدام از آنها مربوط به یک منطقه بوده، باید به صورت کامل اصل و با توجه به فرمول مشخص شده تولید شود. از همین رو شرکت هایی که سالاد ها را به صورت بسته بندی به بازار عرضه می دارند، باید دقت زیادی بر روی ترکیبات و نحوه تولید انها داشته باشند.
یکی از سالادهای بسیار مهمی که باید به صورت اصل تهیه شده و به بازار عرضه شود، سالاد یونانی است. این سالاد باید از سبزیجات مخصوصی تهیه شود تا بتواند توجه مصرف کننده را آن طور که باید به خود جلب کند.

آیا می توان با خرید سالاد کلم رستورانی مشتریان مختلفی را جلب توجه کنند؟ برای آنکه بهترین سالاد خریداری شود باید قبل از سفارش زیاد، مورد بررسی قرار گیرد.
همیشه در همه جا بهترین ها جایگاه ویژه ای دارند. زیرا وقتی افراد می توانند بهترین نوع یک محصول را با بهترین کیفیت خریداری کنند، دیگر تمایل به تهیه سالادهای کم کیفیت ندارند.
بخصوص سالادهای رستورانی را که صدها نفر در طول روز بر روی آنها راه رفته و فعالیت می کنند. از همین رو باید در خرید این محصولات دقت زیادی کرد. سالاد های کلم را می توان یکی از بهترین نوع رستورانی دانست که توسط شرکت های بزرگ تولید شده و به منظور فروش آنها اقدام کرد.

چرا فروش انواع سالاد سزار همواره یکی از پر توجه ترین اقلام لیست منوی رستورانی است ؟ آیا کارخانجات تولید انواع سالاد، سالاد سزار را نیز بصورت آماده و بسته بندی شده تولید و توزیع می کنند.
در اغلب رستوران ها وجود انواع سالاد یکی از مهمترین پیش غذاها بشمار می آید. حتی بسیاری از مشتریان این سالاد خوشمزه را بجای غذای اصلی سفارش می دهند. سالاد سزار بدلیل داشتن نوعی از گوشت های سفید مثل مرغ یا میگوی گریل شده مکمل خوبی برای سالاد ها که شامل سبزیجات مختلف است می باشد. همین امر سبب می شود تا ارزش غذایی سالاد بالاتر رود.
اما تنوع بسیار زیادی که از سالاد ها وجود دارد، باعث شده هر شخص سالاد مد نظر خود را سفارش داده و تقاضای سرو آن را داشته باشد. از همین رو رستوران ها باید تنوع زیادی از سالاد ها فراهم کرده تا نیاز مصرف کننده ها را به خوبی پاسخگو باشند.

فروش انواع سالاد سزار (caesar salad) چگونه انجام می شود

یکی از بهترین انواع سالاد که توجهات زیادی را به خود جلب می کند، سالاد سزار است. این سالاد را شرکت های مختلف با توجه به ترکیبات مشخص تهیه کرده و با توجه به سفارش متقاضیان به بازار عرضه می دارند. برخی از متقاضیان ظرف سالاد و نوع بسته بندی آن برایشان دارای اهمیت است و برخی دیگر به وزن آن توجه می کنند. به هر روی هر دوی  اینها در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است.
طبیعتا از آن جا که رستوران ها اهمیت زیادی به مشتریان خود می دهند، همیشه بهترین سالاد سزار را تهیه کرده و در اختیار مراجعه کننده های خود قرار می دهند. فروش انواع سالاد سزار و بطور کلی انواع سالاد آماده مصرف از طرق مختلفی صورت می گیرد. در واقع کارخانجات تولید انواع سالاد یا مستقیما محصولات خود را به فروش می رسانند و یا با اعطای نمایندگی فروش سالاد به افراد یا شرکت های پخش در سراسر کشور و خارج از کشور عمل می کنند. فروش مستقیم در کارخانجات به چند روش امکان پذیر است. برخی کارخانجات خود دارای فروشگاه هستند و انواع محصولات خود را جهت فروش در فروشگاههای خود عرضه می نمایند. برخی دیگر از طریق فروشگاههای اینترنتی سفارش خرید می پذیرند. برخی دیگر با در اختیار داشتن واحد پخش و فروش، محصولات خود را به بازارهای هدفی همچون سوپر مارکتها، رستورانها، تالارهای پذیرایی، بوفه های و غیره عرضه کرده تا از آن طریق به فروش برسد.

 

فروش انواع سالاد سزار

فروش انواع سالاد آماده

در حال حاضر که بسیاری از غذاها به صورت آماده به بازار عرضه می گردد، تقاضا برای سالادهای مختلف به راحتی پاسخ داده می شود. تولید کننده هایی که سالاد های آماده را به فروش می رسانند، همیشه سعی در تهیه بهترین مواد اولیه داشته تا کیفیت محصولاتشان مصرف کننده ها را راضی نگه دارد.
این عرضه کننده ها گاها برای فروش سالاد از سایت های اینترنتی بهره می گیرند. این مجموعه با داشتن توان تولید در حجم بالا، همراه با بهترین کیفیت  مواد اولیه، تولید و بسته بندی انواع سالاد آماده مصرف خود را که دارا یپروانه بهره برداری و سیب سلامت هستند به فروش می رساند.

فروش سالاد بسته بندی بصورت اینترنتی چه مزایایی دارد؟ خرید سالاد های آماده مصرف و نحوه تحویل آن از سایت های اینترنتی چگونه است؟

همزمان با افزایش تقاضا برای مصرف انواع سالاد در رستوران ها و لزوم تهیه سالاد به صورت روزانه، سبب شده تا این اماکن و سایر مشاغلی که به نوعی در تدارک و عرضه غذا مشغول به فعالیت هستند سفارشات خود را به کارخانجات تولید سالاد بسپارند. هتل ها، بوفه های مدارس، دانشگاه، بیمارستان، سالن های ورزشی، فست فودها، کترینگ ها و حتی فروشگاههای عرضه مواد غذایی از جمله متقاضیان انواع سالاد بسته بندی شده هستند.

فروش سالاد بسته بندی بصورت اینترنتی

خط تولید سالاد درد کارخانجات بزرگی که به تولید انواع سالاد اشتغال دارند تمام اتوماتیک بوده و امکان تولید انبوه سالاد را در کوتاهترین زمان و با کنترل کیفیت و بهداشت محصولات خود دارند. از این رو با ایجاد سایت های اینترنتی فرصتی را برای انتخاب و مقایسه محصولات برای مشتریان خود فراهم می آورند. با ورود به این سایت ها می توان اطلاعات کافی از ترکیبات سالادف وزن های موجود، ظرف و قالب های مختلف سالاد و مواردی از این قبیل را دریافت نمود.

پس از انتخاب محصول ضمن تماس با کارشناسان فروش می توان از قیمتها و تخفیفات ویژه خرید محصول آگاهی یافته و سفارش خود را ارائه نمود. فروش اینترنتی سالاد سبب می شود تا گستره بازار هدف وسیع تر شده و امکان برخورداری از سالاد های باکیفیت با تسهیلات و خدمات مناسب برای افراد بیشتری فراهم شود.

 

ارسال انواع سالاد بسته بندی

سفارشات سالاد از طریق واحد فروش در اختیار بخش تولید قرار می گیرد. لزوم رعایت دمای مناسب جهت حفظ تازگی و ارزش غذایی سالاد و نیز افزایش ماندگاری و جلوگیری از فساد زود هنگام آن سبب می شود تا محصولات بلافاصله پس از تولید به سردخانه و از آنجا با رعایت دمای مناسب و حفظ زنجیره سرد به آدرس های ارائه شده توسط مشتریان در کوتاهترین زمان ارسال گردد.

 

پخش سالاد فصل

انواع سالاد سبزیجات بسته بندی

از مهمترین سالاد های بسته بندی شده که بیشترین میزان فروش را دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سالاد فصل
 • سالاد شیرازی
 • سالاد کلم
 • سالاد ذرت
 • سالاد میوه
 • سالاد سزار ایتالیایی
 • سالاد یونانی
 • سالاد تایلندی
 • سالاد اسفناج

 

 

 

بهره گیری از سایت ها به منظور خرید سالاد مجلسی می تواند شرایط را برای خرید محصولات خاص مانند سالاد رژِیمی نیز فراهم کند.
تقریبا در تمامی مجالس بزرگ می توان سالاد را یکی از مهمترین پیش غذاها بشمار آورد. زیرا سالادها در خود مقادیر زیادی سبزیجات و مواد مفید داشته که با استفاده از آنها می تواند کیفیت سلامتی بدن را افزایش داد.
لذا تولیدی هایی هستند که به منظور تولید سالاد مجلسی اقدام کرده و با عرضه آنها به رستوران ها و هتل ها سعی فراهم آوردن دسترسی خریداران به یک محصول سالم و با کیفیت دارند.

سایت خرید سالاد مجلسی

سایت ها یکی از بهترین شرایط را برای تقاضای خرید از سراسر کشور فراهم کرده اند. چرا که با کمترین هزینه می توان به منابع عظیم تامین کننده ارتباط گرفته و به منظور خرید انواع سالاد از آنها مشورت می گیرند. سالاد های مجلسی معمولا به دلیل داشتن بسته بندی های بزرگ معمولا دارای قیمت و تنوع بیشتری می شود. از همین رو خریداران می توانند با بهره گیری از سایت ها تولید کننده های سالاد مجلسی را یافته و با آنها ارتباط گیرند.

سالاد مجلسی رژیمی

یکی از مهمترین نگرانی ها که در مورد استفاده از سالاد و افزایش وزن مطرح است، با بهره گیری از سالادهای رژِیمی برطرف شده است. در این سالادها عوامل چاق کننده، اعم از سبزیجات و دیگر سبزیجات حذف شده و سبب بالا رفتن تقاضا برای خرید آنها شده اند.
امروزه از انواع سالاد مجلسی رژیمی در مهمانی های مختلف استفاده شده تا افرادی که با چاقی میانه ای ندارند، از آنها بهره گیرن

سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی به دلیل مواد متنوع و طعم خوشمزه ‌ای که دارد ، بسیار محبوب است .این سالاد می تواند به عنوان یک غذای کامل در مجالس و مهمانی ها استفاده شود .ماکارونی به عنوان یک ماده پایه ، انواع مواد دیگر را به خوبی جذب می‌کند ؛ از این رو می‌تواند تنوع زیادی در سالاد ماکارونی ایجاد کند . در ادامه برای اطلاع از قیمت سالاد ماکارونی بسته بندی تک نفره و چند نفره با ما همراه باشید .

قیمت سالاد ماکارونی

مواد تشکیل دهنده سالاد ماکارونی

 • ژامبون
 • خیارشور
 • هویج
 • سیب زمینی
 • نخود فرنگی
 • ذرت
 • شوید
 • ماکارونی
 • سس مایونز
 • ماست
 • آبلیمو

در این سالاد می توان مواد را تغییر ، کاهش و افزایش یا حتی حذف کرد یا افزود . برای مثال می توان هویج ، سیب زمینی ، قارچ و نخود فرنگی و هر ماده ای که می خواهید داشته باشید را اضافه و یا حذف کرد . حتی می توان ادویه های دلخواه مثل فلفل سیاه ، پودر سیر ، آویشن و … را هم به این سفارش اضافه کرد . موادی که در سالاد استفاده می شود تاثیر مستقیم روی هزینه نهایی سالاد دارند .

قیمت سالاد ماکارونی

بسته بندی سالاد ماکارونی

ظروف یکبار مصرف یکی از انواع بسته بندی های سالاد است . این ظروف که در طرح ها و اشکال و اندازه های متفاوتی وجود دارند ، جنس های مختلفی هم دارند . برای نمونه می تواند آلومینیومی ، کاغذی یا پلاستیکی باشد . انواع متفاوتی از این ظرف ها نظیر درب دار ، شفاف یا مات  و … وجود دارد . از ویژگی این ظروف که باعث می شود انتخابی بسیار مناسب برای جشن های بزرگ ، تالار ها و رستوان ها شوند می توان به قیمت اقتصادی و قابلیت تامین به صورت عمده و نیاز شست و شو نداشتن اشاره کرد. همچنین میتوان روی ظروف یکبار مصرف در هر نوعی لوگو یا طرح دلخواه را چاپ کرد .

نوعی از بسته بندی دیگر می توان به وکیوم کردن سالاد اشاره کرد . وکیوم کردن باعث می شود سالاد مدت بیشتری سالم و پر طراوت بماند و بیشتر نگه داشته شود .

نوع بسته بندی هم تاثیر مستقیم در قیمت نهایی دارد .

وزن سالاد ماکارونی تک نفره

شما می توانید سالاد ماکارونی تک نفره را در وزن های مختلفی برای محالس خود سفارش دهید . چند مورد از وزن های انتخابی محبوب را به گرم مشاهده می کنید :

 • 80
 • 100
 • 130
 • 150
 • 180
 • 200

البته حتما نیست که مقدار انتخابی شما از این لیست باشد ؛ بلکه می توان در هر موقعیتی با توجه به نیاز اندازه و وزن های متفاوتی از سالاد داشت. شما می توانید به اندازه دلخواه این سالاد را سفارش دهید. به این نکته توجه کنید که قیمت سالاد بستگی به وزن آن هم دارد.

قیمت سالاد ماکارونی تک نفره

قیمت سالاد ماکارونی بستگی به مواد ، وزن و همینطور نوع ظرفی که انتخاب می کنید دارد . برای اطلاع از قیمت سالاد ماکارونی بسته بندی و سفارش آن ، از طریق بخش سفارش (کلیک کنید) با ما تماس بگیرید .