اخذ نمایندگی سالاد سبزیجات

اخذ نمایندگی سالاد جهت فروش و یا پخش آن دارای شرایطی است. تولید کنندگان بزرگ انواع سالاد بسته بندی و آماده مصرف و نیز سبزیجات سورت یا خرد شده، جهت عرضه محصولات خود، بازارهای هدفی راتعیین می کنند. هر چقدر ظرفیت تولید روزانه کارخانجات بالاتر باشد، امکان افزایش بازار های هدف بیشتر خواهد بود. همچنین دامنه وسیعتری از مناطق و یا کشورها را شامل می شود.

 

اخذ نمایندگی سالاد

داشتن نماینده فروش چه ضرورتی برای کارخانجات تولید سالاد و سبزیجات دارد

انواع سالاد و سبزیجات از دسته محصولاتی هستند که می بایست بصورت تازه مورد مصرف قرار گیرند. بطور کلی حتی در صورت استفاده از آخرین تکنولوژی بسته بندی و رعایت تمامی موازین آن، یعنی وکیوم کردن بهمراه تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP)، باز هم طول مدت ماندگاری و تازگی این قبیل محصولات بیش از شش روز نخواهد بود. تولید کنندگان با در نظر گرفتن این نکته که طول مدت مصرف این قبیل محصولات باید کاملا در اختیار مصرف کننده قرار گیرد، اقدام به تولید روزانه انواع سالاد و سبزیجات آماده مصرف می نمایند.

این قبیل تولیدات بر اساس سفارش مشتریان صورت می پذیرد. در واقع پس از اخذ سفارش مشتری توسط کارشناسان فروش، بر اساس زمان تحویل اقدام به تولید روزانه انواع سالاد می شود. اکثر کارخانجات بر اساس کیفیت مطلوب محصولات خود پس از مدتی مشتریان ثابتی خواهند داشت. اما بازاریابی محصولات بویژه از طریق ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب ارسال  به مشتریان که خود بهترین روش بازار یابی است، می تواند منجر به گسترش تعداد مشتریان شود. وسعت این روش از بازاریابی حتی می تواند مرزها را درنوردیده و کیفین مطلوب آن برند، جهانی شود.

از این رو بسیاری از کارخانجات اقدام به استخدام نمایندگان فروش در نقاط مختلف می نمایند. بدین ترتیب محصول بر اساس تقاضای نمایندگان با توجه به منطقه و متقاضیان آنها تولید شده و در اختیار آنها قرار می گیرد. نماینده موظف است، این محصولات را با رعایت دمای مناسب و حفظ زنجیره سرما، در کوتاهترین زمان بر اساس تقاضای مشتری، تحویل نماید. بدین ترتیب محصول تازه تر و با حفظ ارزش غذایی سالاد و سبزیجات بدست مصرف کننده می رسد.

 

اخذ نمایندگی سالاد

شرایط اخذ نمایندگی سالاد و سبزیجات جهت فروش و عرضه

هر کارخانه و واحد تولیدی، سیستم فروش خاص خود را دارد. استراتژی فروش در تمامی کارخانجات تولید سالاد و سبزیجات، بر پایه نظارت صحیح بر پخش آن است. پخش انواع سالاد و سبزیجات می بایست به گونه ای باشد که مشتریان بتوانند علاوه بر بهرمندی از زمان ماندگاری درج شده بر روی بسته بندی از خواص انواع سالاد و سبزیجات، تازگی و طراوت آن و قیمت واحد و مناسبی بهرمند شوند. البته در زمینه قیمت انواع سالاد و سبزیجات و نیز سایر شرایط، هر کارخانه با توجه به محصول و منطقه مورد نظر، برای نمایندگان خود شرایطی را تعیین می نمایند. اما شاید بتوان شرایط کلی اخذ نمایندگی را بصورت زیر بیان نمود.

  • داشتن روحیه همکاری و تعامل با واحد فروش کارخانه
  • برخورداری از امکاناتی نظیر سردخانه و ماشین های یخچال دار ( در برخی موارد خود کارخانه این امکان را برای نماینده فراهم می کند)
  • توانایی بازاریابی در منطقه فعالیت خود
  • وفاداری به اصول شرکت در زمینه پخش به موقع و رعایت حقوق مشتری
  • برخورداری از مدیریت صحیح در زمینه سفارش گیری و اعلام به موقع آن به واحد تولید کارخانه

 

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد سبزیجات
  3. اخذ نمایندگی سالاد سبزیجات
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد سبزیجات
Tags:

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید