تولید و پخش سالاد میوه ویژه شب یلدا

تولید و پخش سالاد میوه مخصوص شب یلدا با مرغوبترین کیفیت میوه و مناسبترین قیمت ارائه می گردد. این پک در وزن ها و ظروف مختلفی عرضه می شود. انواع مختلف آن شامل: انار دانه شده به تنهایی یا ترکیبی از آن بهمراه هندوانه، سیب، پرتقال، کیوی و آناناس عرضه می شود. انتخاب یک یا چند مورد از این میوه ها به سفارش مشتری بستگی دارد.

 

تولید و پخش سالاد میوه

 

میزآرایی مخصوص شب یلدا

بدون شک یکی از دیرینه ترین رسوم ایرانیان که توانسته پس از سالها با همان کیفیت و گرمی در سنت خانواده های ایرانی در هر گوشه از جهان خود نمایی کند، مراسم مخصوص شب یلدا است. در این شب که بعنوان بلندترین شب سال از آن یاد می شود، خانواده گرد هم آمده و اوقات خوشی را رقم می زنند. از جمله کارهایی که در این شب انجام می شود حافظ خوانی است که توسط بزرگ خانواده و یا فردی آگاه با ادبیات فارسی انجام می شود. نواختن موسیقی و شنیدن قصه ها و تعریف های بزرگان از دیگر محفل گرمی است که در این شب همه را شیفته و بیدار نگه می دارد.

در این شب مرسوم است که با میوه های خشک، آجیل و میوه های زمستانی از هم پذیرایی می کنند. انار و هندوانه جز لاینفک این پذیرایی هستند. هر خانواده به تناسب سلیقه و تعداد مهمانهای خود، میز پذیرایی را به گونه ای تزئین می کند. آرایش سنتی میز پذیرایی در شب یلدا یکی از جذابترین اشکال میزآرایی است.  امروزه این مراسم رواج بیشتری پیدا کرده و بسیاری از مدارس، شرکتها و یا رستورانها و سفره خانه ها نیز با برپایی چنین مراسمی سعی در ترویج و تحکیم این سنت زیبای اصیل ایرانی می کنند.

 

تولید و پخش سالاد میوه

چگونه می توان با ارائه سفارش از تولید و پخش سالاد میوه در شب یلدا بهرمند شد

تعداد بالای میهمانان در چنین مراسمی امر پذیرایی را دشوار خواهد کرد. همچنین ایجاد شرایط سلف سرویس می تواند از آراستگی میز های پذیرایی کاسته و موجب نگرانی میزبان جهت کمی و کاستی پذیرایی شود. بهترین گزینه در چنین شرایطی استفاده از پک های آماده سالاد میوه زمستانی است. سالاد میوه تکنفره و یا دیسی متشکل از یک یا چند نوع میوه بوده که به تناسب سفارش مشتری، تعداد مهمانان، فضای میزبانی و حتی سن مدعوین ( خردسال یا بزرگسال) و نیز نوع مراسم (خصوصی یا رسمی) تهیه و تولید می گردد. شاید طرز تهیه سالاد میوه آسان بنظر برسد، لیکن هزینه و وقتی که صرف خرید و آماده سازی این سالاد می شود در کنار اهمیت به مرغوبیت میوه و رعایت بهداشت برای تعداد بالای میهمانان کار دشواریست. پک سالاد میوه مخصوص شب یلدا می تواند تنها شامل انار دانه شده باشد و یا ترکیبی از انار و هندوانه یا سیب و یا  میتوان با افزودن میوه های دیگری همچون نارگیل، آناناس، پرتقال، کیوی و نارنگی آن را پر بار تر نمود. به طور یقین وزن و تعداد میوه سبب تغییر ظرف و قیمت خواهد بود.

این مجموعه با انتخاب مرغوب ترین نوع میوه و با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک اقدام به آماده سازی انواع سالاد میوه و سایر انواع سالاد بسته بندی و سبزیجات آماده مصرف می نماید. با برقراری تماس از طریق شماره های مندرج بر روی سایت می توان نسبت به ارائه سفارش اقدام نمود. کلیه محصولات  طبق زمانبندی و مکان تعیین شده از سوی مشتری ارسال و تحویل خواهند شد.

مسیر:
  1. خانه
  2. سالاد میوه
  3. تولید و پخش سالاد میوه ویژه شب یلدا
تماس با ما:
شماره تماس
Instagram
WhatsApp
Telegram
مطالب پربازدید این ماه:
دسته بندی مطلب:
سالاد میوه
Tags: , ,

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید