بهترین سالاد سزار

پخش بهترین سالاد سزار در تهران

پخش سالاد سزار و سایر انواع سالاد بسته بندی دارای اصول و ضوابطی است. رعایت دمای مناسب و حفظ زنجیره سرما از لحظه تولید تا زمان سرو یکی از مهمترین نکات آن محسوب می شود. تحویل در زمان و مکان مقرر شده و رعایت تعهد در ارسال تعداد و کیفیت سفارش شده از سوی متقاضی نیز از دیگر ملزومات آن تلقی می گردد.

 

پخش بهترین سالاد سزار

 

تولید و پخش بهترین سالاد سزار

تهیه و تولید سالاد سزار نیازمند دقت و مهارت خاصی است. اندک تفاوتی در بکارگیری مواد اولیه و یا تغییر در دستور العمل ویژه آن تفاوت زیادی در طعم اصلی آن ایجاد می کند.  بهترین و کاملترین نوع سالاد سزار متشکل از کاهوی پیچ، مرغ گریل شده، نان تست طعم دار، پنیر پارمسان و سس مخصوصی است که دارای دستور تهیه ویژه ای است. در واقع راز خوشمزگی و تفاوت این نوع سالاد در تهیه سس مخصوص آن است. استفاده از سرآشپزهای حرفه ای بین المللی در خط تولید سالاد که با طرز تهیه سالاد سزار اصل ایتالیایی آشنایی دارند می تواند محصولی منحصر بفرد و طعمی ماندگار را ایجاد کند.

امروزه در بسیاری از فست فودها و رستورانها سالاد سزار جز اصلی منوی سالاد است. حتی برخی بدلیل کامل بودن ارزش غذایی سالاد سزار آن را بعنوان غذای اصلی سفارش می دهند. سالاد سزار را می توان در برخی سوپر مارکت ها و فروشگاههای مواد غذایی نیز یافت.

در شهر بزرگی مثل تهران که افراد زیادی با ذایقه های متفاوتی را در بردارد، طعم خاص یک سالاد می تواند سبب جذب مشتری و تبلیغات چهره به چهره شود. بدون شک یکی از طعم هایی که هرگز از یاد نخواهید برد سالاد سزار و سس مخصوصی است که همکاران ما برای شما تدارک دیده اند. این سالادها کاملا تازه و بهداشتی در کارخانه تمام اتوماتیک تهیه و با بسته بندی شکیلی بدستتان خواهد رسید.

 

پخش بهترین سالاد سزار

سفارشگیری و پخش انواع سبزیجات و سالاد های آماده مصرف

یکی از خدمات این شرکت، ایجاد ارتباط مستقیم مشتریان با مدیران و واحد فروش محصولات این کارخانه است. افراد می توانند در هر ساعتی از روز نسبت به ارائه سفارش خود از طریق شماره های مندرج بر روی سایت اقدام نمایند. این سفارشات به همراه زمانبندی مناسب جهت تحویل در اختیار واحد تولید قرار می گیرد. پس از بسته بندی به سردخانه و از آنجا توسط ماشین های یخچال دار به مکان مورد نظر ارسال می شود. پخش و عرضه سالاد سزار و سایر انواع سالاد آماده مصرف و سبزیجات بسته بندی در سراسر ایران و صادرات آن به کشورهای اروپایی، عراق، روسیه و حوزه خلیج فارس بیانگر رضایت مشتریان و قابلیت رقابت این محصول به لحاظ کیفی با محصولات مشابه خارجی است.

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات