مجموعه سالاد ساز شما را به خرید بهترین محصولات سالاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع سالاد بسته بندی شده صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت استفاده از تولید انواع سالاد بسته بندیانواع سالاد صنعتی
انواع سالاد بسته بندی

بسته بندی از قبیل سالاد فصل، سالاد سزار، یونانی، اسفناج، سالاد شیرازی، سالاد میوه و سایر انواع سالاد و نیز سبزی خوردن از جمله فعالیت هایی است که شرکت خوشه سبز سلامت سالهاست موفق به ارائه بهترین خدمات در بازار داخلی و خارجی کشور است.

اهمیت استفاده از تولید انواع سالاد بسته بندی

خوشبختانه بدنبال نظارت شدید ناظران بهداشت مواد غذایی، کلیه رستورانها و اماکن تهیه غذا ملزم به استفاده از انواع سالاد صنعتی یا همان سالاد هایی هستند که در کارخانجات تمام اتوماتیک، فرآیند تولید و بسته بندی آنها صورت گرفته شده باشد. اینگونه کارخانجات با دارا بودن مجوز های بهداشت و پروانه بهره برداری و با بهرگیری از دستگاههای تمام اتوماتیک، کلیه پروسه تولید اعم از: شستشو، ضد عفونی، خرد کردن تا بسته بندی محصول را انجام می دهند. همچنین با انجام آزمایشات کنترل کیفی و بهداشتی در لابراتورهایی که بدین منظور زیر نظر کارشناسان مربوطه مشغول به فعالیت هستند، کیفیت محصول خود را تضمین می کنند. بدین ترتیب هم بخش حساس و پر کاری مثل تهیه سالاد که  نیازمند تولید روزانه است از لیست کاری رستوران داران و کترینگ ها حذف می شود و هم اطمینان مشتری به سلامت سالادها بیشتر خواهد شد.

تولید انواع سالاد صنعتی

انواع سالاد صنعتی

کلیه محصولات شرکت خوشه سبز سلامت با رعایت بالاترین کیفیت مواد اولیه انتخاب و وارد پروسه تولید می شود. این کارخانه  با دارا بودن مجهزترین خط تولید سالاد در ایران متنوع ترین انواع سالاد را در بالاترین تنوع در ظرف، بسته بندی و وزن تولید و ارائه می نماید. فروش و پخش انواع سالاد توسط این مجموعه با ارائه شماره های کارشناس فروش و پاسخگویی در تمام ساعات روز به سهولت و در کوتاهترین زمان انجام می پذیرد.

از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

لیدا سلیقه دار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سالاد ساز شما را به خرید بهترین محصولات سالاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید