قیمت روز انواع سالاد بسته بندی

قیمت روز انواع سالاد بسته بندی شده صنعتی چگونه محاسبه می شود؟ چه عواملی بر قیمت روز انواع سالاد آماده مصرف تاثیر گذار است. پخش و عرضه انواع سالاد  چگونه است؟ آیا خرید و فروش اینترنتی انواع سالاد وجود دارد؟

اینها تنها نمونه ای از صدها پرسشی است که تولید کنندگان و و دست اندر کاران تهیه انواع سالاد و مشتریان آنها برایشان مطرح است. بازار سالاد نیز مثل هر بازار دیگری دارای رقبایی است. این رقبا هم به لحاظ کیفی در تولید و پخش انواع سالاد و هم به لحاظ کمی و قیمت با هم رقابت می کنند.

عوامل موثر در تعیین قیمت روز انواع سالاد

 • نوع سالاد
 • تعداد اقلام موجود در سالاد
 • شرایط دسترسی به مواد اولیه هر نوع سالاد
 • روش تولید (صنعتی یا خانگی)
 • ارگانیک بودن و مرغوبیت مواد متشکله سالاد
 • نوع بسته بندی سالاد
 • ظرف سالاد
 • حجم و وزن سالاد
 • قیمت روز مواد اولیه موجود در بازار
 • نوع سبزیجات موجود در سالاد ( گلخانه ای یا مزرعه )
 • برخورداری از سس مخصوص

قیمت روز انواع سالاد

 

بهترین سالاد بسته بندی شده کدام است

بسیاری از کارگاهها و حتی برخی کارخانجات همچنان از شیوه تزریق کلر یا ماینوکسیدیل به آب، جهت ضد عفونی سبزیجات استفاده می کنند. در حالیکه با جایگزین کردن گاز ازن، می توان هم از عوارض جانبی آن در بدن جلوگیری نمود و هم از ایجاد آسیب به محیط زیست ممانعت کرد. شستشو و ضد عفونی در کارخانجات معتبر، بصورت کاملا مکانیزه و درون وانهای بزرگی با فشار آب زیاد و ایجاد حباب جهت حشره گیری انجام می شود. این امر در چندین مرحله انجام شده و پس از ضد عفونی با ازن، با آب خالص شستشوی نهایی انجام می شود.

مراحل خرد کردن، آبگیری و بسته بندی نیز تماما توسط دستگاههای تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود. آزمایشات اپتیکال و میکروبی حین تولید و پس از آن در آزمایشگاههای مجهز کارخانه و توسط کارشناسان انجام می شود. به این ترتیب محصول نهایی با دقت کنترل کیفی شده و مجوز ورود به بازار را پیدا می کنند.

انواع سالاد پس از تولید باید در دمای مناسبی که اغلب روی بسته بندی محصول نیز درج گردیده، قرار گیرند. افزایش یا کاهش این دما می تواند به کیفیت سالاد آسیب جدی وارد کند. بنابراین توجه به این نکته حین پخش و عرضه انواع سالاد نیز باید مد نظر قرار گیرد. پر واضح است که درج تاریخ تولید و انقضا، پروانه بهره برداری و سیب سلامت بر روی محصول دارای اهمیت است.

 

قیمت روز انواع سالاد

 

برند در انواع سالاد های بسته بندی شده

با گسترش تقاضا برای مصرف انواع سالاد، کارخانجات زیادی اقدام به تولید سالاد های بسته بندی نمودند. به این ترتیب برند های زیادی روانه بازار گردید. بسیاری از این برندها تنها مدت کوتاهی ماندگار بودند و خیلی زود از سوی بازار های هدف فروش سالاد کنار گذاشته شد. در واقع در تهیه مواد غذایی آنچه که برای افراد حائز اهمیت است، تحصیل سلامتی از طریق استفاده از انواع غذا ها است. حفظ ارزش غذایی سالاد موضوعی است که باید در تمام فرآیند تولید تا فروش آن مورد توجه قرار گیرد.

تولید کنندگانی که تمام توان خود را صرف طراحی ظرف و بسته بندی انواع سالاد یونیک و منحصر به فرد می کنند، دوامی در بازار نخواهند داشت. در واقع این برند نیست که محصولی را ماندگار می کند بلکه کیفیت محصول است که می تواند سبب بقای برندی شود. بنابراین می توان پس از یکبار استفاده مشتری پروپا قرص یک برند شد و به آن اعتماد کرد و یا برای همیشه آن را حذف نمود.

 

قیمت روز انواع سالاد

 

روش های خرید انواع سالاد بسته بندی

 • خرید مستقیم از کارخانه
 • خرید از فروشگاه
 • خرید اینترنتی

 

قیمت روز انواع سالاد

احتیاط های لازم هنگام خرید انواع سالاد آماده مصرف

توجه به نوع بسته بندی چنین محصولاتی دارای اهمیت ویژه است.  وکیومکردن سالاد به همراه تزریق اتمسفر اصلاح شده (MAP)  بهترین نوع بسته بندی است. اتمسفر اصلاح شده جهت جلوگیری از فساد و آلودگی، حفظ طراوت و ماندگاری بیشتر سالاد تزریق می شود. وجود هر گونه پارگی و اشکال در ظرف بسته بندی که می تواند در نقل و انتقالات نا مناسب ایجاد شده باشد، هشدار جدی برای وجود آلودگی است.

هرگز از سالاد هایی که درون ظروف یکبار مصرف ریخته شده و وکیوم نیست استفاده نکنید. زیرا در کارگاههای فاقد مجوز بهداشت و محیط های خارج از استاندارد و غیر بهداشتی تولید شده اند. البته قیمت این گونه سالاد ها کمتر از انواع صنعتی و کارخانه ای است. ولی باید توجه داشت که بسیاری از بیماری های انگلی و عفونی از طریق مصرف سبزیجات آلوده وارد بدن می شوند.

توجه به علامت استاندارد غذایی، تاریخ تولید و مصرف، شرایط نگهداری، مدت زمان مصرف و حتی جدول ارزش غذایی محصول نیز موضوعی است که باید به آن پرداخت.

 

سفارش

شما می توانید برای کترینگ، مراسم، تالار، رستوران خود نیز از محصولات آماده و بسته بندی با وزن های مختلف ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت سفارشات خود تماس بگیرید.

محصولات